Po smrti milovaného tatínka, který na konci listopadu podlehl dlouhé těžké nemoci se Jana se svým bratrem, který je lékař, začali starat o maminku. 

„S tatínkem na sobě byli hodně závislí, byla to láska od 16 let a prožili spolu krásných 55 let. Když taťka zemřel, maminka to těžce nesla a následně z toho onemocněla. S bráchou jsme se o ni doma starali do poslední chvíle. Odešla před šesti týdny,“ svěřila se Blesku Jana Doleželová

Video
Video se připravuje ...

Zdrcená lékárnice Doleželová: První slova o smrti milovaných rodičů! Byli spolu od 16 let Markéta Reinischová, Daniel Kristl

Náročné období zvládá především díky dceři Veronice (6) a přátelům. Když maminka umírala, tak skončil i její dlouholetý vztah s podnikatelem Pavlem Matoškou (59). 

„Vyrovnávám se se ztrátou rodičů a pečuji o dceru, a to je pro mě důležité. To ostatní jde na druhou kolej a nezabývám se tím,“ vyhnula se jakýmkoliv podrobnostem o konci vztahu bývalá královna krásy. 

Veškeré černé myšlenky se snaží rozehnat prací. Už příští týden ji čeká kampaň ve Stanu proti melanomu. Akce bude v Praze, Brně a Ostravě. 

Fotogalerie
52 fotografií