Letos to budou už dva roky, co tento svět i svého manžela Štefana Margitu navždy opustila slavná pěnice Hana Zagorová. Pár tvořili tři dekády a jejich život byl plný zábavy... i cestování po celém světě. Často jezdili třeba na Pyrenejský poloostrov, konkrétně do španělské Málagy, kde měli byt. Společně navštívili ale i třeba Spojené emiráty. Právě na jednu takovou dovolenou nyní vdovec zavzpomínal na sociální síti.

Hvězda opery sdílela i povedené momentky, které tehdy vznikly. „Dnes cestuji v čase díky fotografiím na naši společnou dovolenou v Dubaji,“ napsal Margita k několika snímkům, co zachycují například Hanku na pláži (pročež Zagorová má na fotce v ruce takzvaný diskman, tedy CD přehrávač, takže se dá odhadovat, že fotka vznikla někdy na přelomu tisíciletí) či u okna v mrakodrapu. Anebo jak laškuje se Štefanem.

Video
Video se připravuje ...

Margita konečně na muzikálu s písní Zagorové: Hanka tady bude vždy. Hana Hoschlová, Lukáš Červený

Záběry plné lásky se během pár hodin dočkaly na tisíce „lajků“ - nejenom od fanoušků zpěvačky, co se zapsala do srdcí všech posluchačů hity Duhová víla, Maluj zase obrázky či Je naprosto nezbytné, ale i Štefanových přátel z umělecké branže. „Krásné fotky a krásná Hanička, Štefíčku,“ reagovala například moderátorka Lucie Borhyová (46). „Krásné vzpomínky,“ přidala se i herečka Dagmar Havlová (71).

Fotogalerie
44 fotografií