Kateřina Říhová, známá z Evropy 2, před narozením svého prvního dítka pořádně zamotala hlavu fanouškům. Dítko si totiž pořídila se svým bývalým manželem, hudebním producentem Michaelem Říhou, s nímž vyprodukovala svůj debutový hudební videoklip k písni Napořád. Ať už pomyslná jiskra mezi expartnery vzplála při vzájemné spolupráci, anebo snad ještě předtím, to ví jen oni dva. Jisté ale je, že se k sobě vrátili a záhy se radovali z miminka.

Slepovaný vztah funguje zjevně i nadále zcela ideálně, jelikož letos v dubnu se na instagramu Říhová pochlubila s tím, že se stane maminkou podruhé. Na sociální síť nahrála fotku, co vypadá jako reklama na štěstí - s Michalem v objetí, s jejich malou dcerkou Sofií (3) v náručí... a s ultrazvukem malého zázraku, co jí roste pod srdcem, v ruce. „To jsme my, všichni čtyři,“ napsala k dojemnému záběru parťačka Leoše Mareše (47) a Patrika Hezuckého (54).

Video
Video se připravuje ...

Bydlení Patrika Hezuckého v malebné chatičce u Prahy vás okouzlí! Videohub

Pod snímkem se to okamžitě začalo hemžit gratulacemi. „Jeeee! Krásná zpráva,“ reagovala například  rozvádějící se Iveta Lutovská (40), mimochodem také matka dvou dětí. „Moc gratulujuuu,“ přidala se nadšená modelka Renata Langmannová (37). „Ooooo! Tomu říkám babybom,“ doplnil moderátor Evropy 2 Petr Říbal (39). Pozadu nezůstala ani Katčina velká kamarádka z rádia Zorka Hejdová (33), co Říhovou zahrnula celou řadou srdíček.

Nyní už je navíc zřejmě jasné i pohlaví miminka. „Přátelé, chcete to slyšet? Teď vám řekneme, jestli bude mít holku, nebo kluka. Takže? Já to sám nevim,“ uvedl na společné akci Leoš Mareš svou kolegyni a ta odpověděla: „Řeknu to takhle - dobří lidé z instagramu už mají jasno - bude to holka. Lidi psali, že to ví, že holky berou krásu. Jsou si prý stoprocentně jistý, že to bude holka.“ Byl to jenom vtípek, nebo opravdu modertátorka takto propálila pohlaví miminka? 

Fotogalerie
36 fotografií