Muzika je Holanové největší životní láska a ráda by se jí zas věnovala naplno. Jenže nabídky moc nechodí. „Strašně se na lidi těším. Kdo to nezažil, vůbec neví, jak vám publikum může chybět,“ přiznala rusovlasá exmanželka Karla Šípa.

„V létě zatím nic nechystám! Doufám ale, že se to nějak zase rozjede. Byla jsem nemocná, ale už jsem v pohodě. Cítím se dobře. Snažím se hodně plavat, to pomáhá,“ říká zpěvačka nesmrtelného duetu s Karlem Gottem (†80) Čau, lásko. Když vystoupila na soustředění finalistů Muže roku v pražské vile Lanna, byla viditelně nervózní. „Uvidím, jak to dneska dám, je to po delší době, co budu zpívat,“ přiznala obavy Holanová, která kvůli bolavým nohám ještě před rokem chodila o holi. Není divu, že nabrala kila a přibylo i pár vrásek.

Na vystoupení ale nezvolila zrovna lichotivé oblečení. V bílé sukni s bílým sakem byla nabraná kila vidět ještě víc. Ovšem techniku měla nejlepší ze všech účinkujících. Kvůli dvěma písničkám si totiž přivezla i blyštivý  mikrofon. Diváky Muže roku mohla potěšit zpěvem díky přátelství s ředitelem soutěže Davidem Novotným. „Dobře se známe, byla jsem u prvních soutěží, které pořádal,“ řekla. A co další pracovní nabídky? „Nemůžu říct, kdy a kde zpívám. Zazvoní mi telefon – a jedu. Nikdo se vás na nic neptá,“ řekla Marcela Holanová, jak to v branži chodí.

Bolest a pláč

Většina pacientů po výměně kyčelního kloubu zažívá úlevu od bolesti a plnohodnotný návrat do života. Ne tak Marcela Holanová. „V roce 2019 jsem výměnu podstoupila a těšila se, jak zase budu běhat. Bohužel náhrada praskla a začalo peklo. Bolestí jsem často i plakala,“ svěřila své trápení Marcela Holanová před časem Aha!. „Právě kvůli komplikacím a ukrutným bolestem jsem zanedbala rehabilitaci, což bylo vlastně to nejhorší,“ varuje Marcela všechny, ať neudělají stejnou chybu.

Video
délka: 01:18.04
Video se připravuje ...

Marcela Holanová zazdila exmanžela Šípa! Ale na Gotta a Svobodu pěla ódy. David Turek

Fotogalerie
22 fotografií