Na první pohled se zdá, že je zpěvačka o mnoho let mladší. Ale tělo už ji začalo pomalu zrazovat a Holanová bolestivě napadala na jednu nohu. Zprvu si myslela, že si jen natáhla tříslo, ale finální diagnóza byla mnohem horší.

Přestože v červenci zpěvačku čeká koncert ve slovenských Košicích, musela si sbalit věci do špitálu a v tichosti se podrobit výměně kyčelního kloubu. Silné bolesti už měla během vystoupení a podle informací Aha! musela několik koncertů i zrušit.

„Ještě rehabilituji v Nemocnici Na Bulovce, ale už je mi mnohem lépe. Jsem ráda, že to mám za sebou. Doufám, že se znovu dostanu do formy, ale u pana profesora Pavla Dungla mám skvělou péči, takže věřím, že to bude brzy,“ svěřila deníku Aha! Holanová optimistickým hlasem. „Většina lidí se bojí jít na podobnou operaci, ale já si nemám na co stěžovat. Není se čeho bát,“ prozradila exmanželka Karla Šípa (73).

Hodně přátel ji prý děsilo, že výměna kyčelního kloubu bude něco strašného... „Ale vůbec ne! Na Bulovce jsou skvělí, mají báječný přístup a moc mi pomohli,“ pochvalovala si Holanová. Jak dlouho si na oddělení fyziatrie a léčebné rehabilitace pobude, ale nedokáže zatím říct. 

Rok plný smůly

Zpěvačka má za sebou smolné období. „Myslím, že celý loňský rok nebyl pro nikoho dobrý, přestože mám ráda osmičky a čekala jsem, že to bude to nejlepší, co může být. Mně ten rok 2018 nepřišel dobrý vůbec v ničem. Pracovně fajn, ale haprovalo mi zdraví a s barákem mám tolik starostí, že by to vydalo na knížku!“ povzdechla si.

Podle jejích slov došlo během rekonstrukce jejího domu v pražských Modřanech k významným stavebním chybám a odstranění přijde na desítky tisíc. Na chalupu v severních Čechách zase spadl strom – komplet zdemoloval střechu.

VIDEO: Marcela Holanová: Hodně jsem se naučila od Gotta!

Video
Video se připravuje ...

Marcela Holanová: Hodně jsem se naučila od Gotta! Kateřina Štichová, Petr Soukup

Fotogalerie
34 fotografií