Patrasovou štve především fakt, že ji Rychtář srovnává se svou Džambulkou, jak Ivetě přezdíval. „To mne opravdu vyvádí z míry. To snad nemyslí vážně. Já svoje děti zdárně vychovala a dovedla do dospělosti bez mého jediného škraloupu!!! Neřežu se žiletkou a chci žít. Nechci skákat pod vlak a s tím, co jsem v životě dokázala, jsem spokojená,“ řekla Aha! Dáda.

„Navíc pana Rychtáře vůbec neznám!“ dodala. Vdovec si nebere žádné servítky a do Dády se pouští zprávami jako „Dádo, Felix není normální... Svině si nedají pokoj. Snaží se vás dohnat jako Ivetku na samé dno!” 

Dáda ale na Rychtářovy zprávy nereaguje. Když pak zřejmě pod vlivem alkoholu nabourala auto, vdovec se jí okamžitě snažil poradit, jak se ze všeho vykroutit, jen aby se vnutil do její přízně.

„Pokud si vás pozvou ke správnímu úřadu, tvrďte, že vám bylo zle z horka a od rána jste zvracela. A proto jste odmítla dechovou zkoušku,” radil Patrasové Rychtář, jak obejít zákon a vyhnout se trestu.

Dáda ale opět nereagovala, tak se neodbytný pozůstalý po Ivetě Bartošové pustil pro změnu do Felixe. ‚‚Nechápu Felixe. Vůbec vám není oporou. Žije si svůj život, namísto aby vám byl oporou a odčinil to, co udělal.“

Tímto měl Rychtář zřejmě na mysli Slováčkovu milenku Lucii Gelemovou (40), se kterou saxofonista Dádě veřejně zahýbal sedm let. Ani tentokrát Patrasová nereagovala. „Nechápu, proč se do nás míchá,“ hlesla jen.

A Slováček? „Ano, žiju si svůj život, Dáda si žije také svůj život, naše děti si žijí svůj život a já bych panu Rychtářovi doporučoval, aby si také žil svůj život,“ podotkl suše známý hudebník.

Video
Video se připravuje ...

Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář: Podpálili mu auto! Přímo před domem Pavel Machan, Blesk

 

Fotogalerie
77 fotografií