Tak tohle nikdo nečekal! Během show, která více než splnila očekávání fanoušků, Marek doslova šokoval svoji Ztracenou rodinu – jak jim říká. Na konci koncertu v momentě, kdy přišel na řadu hit Moje milá, Marek poděkoval přítomným 35 tisícům návštěvníkům koncertu s tím, že pro ně má speciální moment, který by s nimi rád sdílel.

Romantika!

Nad jeho hlavou se spustilo na obřích led obrazovkách svatební video. A ne jen tak ledajaké. Vzniklo totiž na jeho vlastní svatbě. Jak je u Marka zvykem, ani svatební video nebylo všechno - nechal nahlédnout na pár okamžiků tohoto romantického bodu života. I to však ukázalo tu nejintimnější romantiku ve spojení se šumavskou přírodou.

Video
Video se připravuje ...

Marek Ztracený šokoval své fanoušky, když jim v závěru koncertu videem prozradil, že si při utajeném obřadu vzal svou snoubenku Marcelu David Turek

A to ještě před koncertem hlásal, že proběhne někdy v budoucnu. Podle zjištění Blesku se velmi skromná svatba odehrála zhruba před měsícem na Šumavě, kde bydlí. Za svědky šli novomanželům nejlepší kamarádi a nemohl chybět ani syn Marek. Byl to právě on, kdo se podílel na utajených přípravách zásnub před třemi lety v O2 aréně. 

Podal vysvětlení: Nikam nezmizím!

Ve vztahu k fanouškům jsem chtěl, aby věděli, jak se věci mají, řekl jsem jim důvod, který pochopí každý rodič, a byl to hezký moment a hrozně se mi ulevilo, že jsem to s nima mohl probrat, říct jim to a díky za, za ty hezký reakce, co mi k tomu napsali,“ popsal Ztracený své pocity poté, co v Edenu vysvětlil utlumení svých aktivit.

Po čtrnácti letech, kdy jsem měl každý den naplánovaný od rána do noci, chci zažít, jaké to je být spontánní a nic neplánovat. Jediné, co vím, že na sobě chci pracovat. Fyzicky, psychicky, chtěl bych se naučit líp anglicky nebo španělsky, číst a hlavně být s rodinou,“ vysvětlil Marek. 

Kdo je Marcela Ztracená?

Manželka Marka Ztraceného  kariéru začala už na střední škole jako moderátorka v rádiu Agara (později Fajn Radio),  kde strávila čtyři roky. Později na Óčku moderovala největší hitparádu v Česku t-music chart. Marcela je vystudovaná farmaceutická asistentka.

Speciální instrukce pro návštěvníky: Doporučujeme využít posílené MHD!

Dorazte s předstihem, koncert musí začít ve 20:00 kvůli nočnímu klidu od 22:00! Zákaz vstupu dětí do tří let na plochu – z bezpečnostních důvodů! Nutnost dodržet číslo vstupu na vstupence! Můžete si vzít s sebou 0,5 litru čisté vody v PET lahvi!

Fotogalerie
86 fotografií

 

 

 

Kdo je Marcela Ztracená? 

Manželka Marka Ztraceného Svou kariéru začala už na střední škole jako moderátorka v rádiu kde strávila čtyři roky. Tehdy to byla ještě Agara později Fajn Radio. Ale lidé ji spíše znají z pořadů hudební televize Óčko, kde moderovala největší hitparádu v České republice t-music chart. Marcela je vystudovaná farmaceutická asistentka.