Kohoutová si prožila chvilky šíleného strachu, když se dozvěděla, že její dcerku s manželem srazilo auto. Ač se zprvu zdálo, že se obětí srážky stala kromě dcery i ona, opak byl pravdou.

Nestalo se nic mně, nestalo se nic Lole. Ale byl to Kryštof, který přecházel s Lolou přes přechod – a narazilo do nich auto. Bylo to tak, že Kryštof se samozřejmě rozhlédnul, ale když vidíte, že to auto se blíží, a vidíte, že to stihnete, tak předpokládáte, že ten řidič vás vidí a že zastaví. Já nevím, co tam pan řidič dělal za tím volantem, nevíme to nikdo, asi nějaká chvilková nepozornost, doufám, že to nebylo nic jiného. A prostě do nich narazil,“ vysvětlila Berenika na svém instagramu.

Svého manžela vychválila. „Kryštof to vykryl, protože je náš totální superhrdina. Lolu držel za ruku celou dobu a nechci domyslet, co by se stalo, kdyby ji nedržel, kdyby ona běžela před ním. Naštěstí ji držel za ruku, takže ji ve chvíli nárazu vymrštil nahoru a držel ji, celou dobu ji držel, ustál to. Loly se to auto bohužel nějak dotklo, ale naštěstí nemá žádné vnitřní zranění, nemá vlastně ani žádné škrábnutí, a Kryštof asi sice má, ale říká, že ne,“ přiznala Kohoutová. To už se ve videu objevila i její dcerka, která se zdála být veselá.

Herečka ještě jednou poděkovala třem záchranářům, kteří se skvěle postarali o Lolu, a všem, kteří jí poslali starostlivé zprávy. Zároveň apelovala na všechny chodce i řidiče, aby dávali pozor za všech okolností. Tříletou dcerku po srážce s automobilem odvezli záchranáři do Thomayerovy nemocnice, kde se podrobila vyšetření, které naštěstí neukázalo žádné známky zranění.

Video
Video se připravuje ...

Berenika Kohoutová na cenách Anděl: Proč ztratila zájem o Eurovizi? David Turek

Fotogalerie
51 fotografií