Sabina Karásková se zapsala ve známost díky soutěži Love Island, ve které se dala dohromady s kudrnatým Zbyňkem Vlčkem (22). Už krátce po návratu do reality ale přišel rozchod... Jak oba otevřeně přiznali, mohly za to její konverzace s hvězdou MMA Makhmudem Muradovem

Sabina nejprve skálopevně tvrdila, že byly veskrze přátelské a k překročení žádné hranice nedošlo. Muradov se zase tvářil, že Sabinu ani nezná. Dvojice nicméně na konci března přiznala barvu. „Jsme spolu a jsme šťastní,“ oznámili tehdy po lavině dotazů na sociální síti. Mach se na společném videu ještě rozpačitě smál. 

Romantická dovolená

Teď už ale nemá smysl cokoli skrývat... Jindy uzavřený zápasník se dokonce pochlubil společnými fotkami z exotické dovolené, kam svou sexy mladší přítelkyni vyvezl. Dvojice spolu odcestovala do Thajska. A jak se zdá, skvěle si to užívají. 

„Moje dvě opičky,“ rozplývala se Sabina, která taktéž sdílela několik fotek. Na některých byla s opičkami sama, na jiných byl se zvířátky Mach. „Nějaká podoba tam je. Vezmeme jednu domu?“ navrhoval přítelkyni zápasník. „Já už další nechci,“ reagovala Sabina žertem. 

 

Video
délka: 01:54.24
Video se připravuje ...

Sabina Karásková opatrně o dceři Macha Muradova: Nemám strach z našeho setkání Kisa Císařová

Fotogalerie
69 fotografií