Spekulace o dvojici se před nedávnem vynořily především v souvislosti s tím, že herečka umělce doprovázela na cestu do Itálie. Jednalo se o obyčejnou dovolenou, pracovní cestu, nebo snad výlet zamilovaného páru? Těžko říct.

Jisté je, že společně navštívili v Cremoně muzeum houslí. Když byl navíc Svěcený na půvabnou herečku, kterou před lety proslavila role Ivanky v seriálu Rodinná pouta, dotázán, trochu mlžil. „Já jsem unavený, já nemám na tyhle věci čas,“ nepotvrdil, ale ani nevyvrátil vztah se Zdeňkou.

„Byli jsme podepsat smlouvu na zapůjčku houslí, které budou součástí dalšího Festivalu hudby na zámku Dobříš. Nic bych za tím nehledal... Srdečně vás tam zvu,“ doplnil houslista. 

Ostatně s Žádníkovou se zdá už delší dobu, před lety spolu vystupovali a následně přichystali společnými silami i divadelní koncert Na Vivaldiho!

Právě videoklip, který na tuto akci poutal, ale spíše přilévá olej do ohně. Jaroslav zde nejen hraje na housle, ale především zde ztvárňuje samotného Antonia Vivaldiho. Brunetka pak zase ztělesňuje Vivaldiho celoživotní múzu Annu Giro. A v případě těchto historických postav asi není pochyb, jak to mezi nimi bylo. Ostatně, na záěrech je vidět, že to mezi nimi skutečně pořádně jiskřilo. 

Svěcený například na videu dráždí Žádníkovou na tváří a na bradě pavím perem, jindy na sebe vrhají pohledy plné vášně a citu. A jindy to mezi nimi vypadá na pořádnou »Itálii«. Prudký pohyb, mačkání zápěstí... Ale na konci videoklipu je zřejmě vše odpuštěno a poslední záběry před pasáží s titulky patří výmluvně loži. A na něm už přibývají různé části oděvu obou dvou. 

Kromě nich dvou ale ve videu hrála mimochodem také Zdeňčina dcera Zuzanka Žádníková - představovala Antonia v dětství. Kromě Zuzanky, co přišla na svět v roce 2011, má herečka ještě další tři potomky - Andreu (narozena 2003), Janu (2007) a Jiřího (2013). Vychovává je spolu s manželem Radkem. Zato Svěcený je už nějakou tu dobu opět svobodným pánem - v roce 2019 se po 30 letech rozváděl. 

 

 

 

Video
Video se připravuje ...

Rozvedený Jaroslav Svěcený o Vánocích: U jaké bude ženy? Hana Höschlová

Fotogalerie
70 fotografií