Skladatel Ondřej Soukup se podivoval, že Felix slaví velkolepě už 79. narozeniny a ne až kulaté jubileum, ale rád přišel a popřál všechno nejlepší. Znají se už léta. Dorazila dokonce i herečka Jiřina Bohdalová, jejíž přítel Ľubomír Focko je v současnosti ve vazbě. Felixe ale zkrátka zklamat nemohla...

Kamarádovi přišel popřát také zpěvák Milan Drobný. Nechyběl ani hudební producent František Janeček a dorazila také Anife Vyskočilová . Oslavu si nenechal ujít ani moderátor a někdejší hlasatel Saša Hemala. „Má starostí nad hlavu,“ řekl na adresu oslavence, ale hned se dušoval, že myslel především kapelu. Samotného ho udržuje v kondici předevšm to, že už je sedminásobným dědou. Oba zmínění pánové dorazili se svými ženami.

Bez doprovodu ovšem dorazila Monika Trávníčková „Velkej hlídá malýho,“ řekla vtipně o svém muži Pavlu Trávníčkovi a jejich pětiletému synovi Maxmiliánovi. Před časem se spekulovalo o krizi jejich manželství, ale Monika se tvářila, že je vše v pořádku.

A shodou okolností se na akci objevil i houslista Jaroslav Svěcený, který se s Felixem zná přinejmenším 35 let. Odběhl si prý ze studia a jakmile oslavenci popřeje, hodlá se zase vrátit do práce. „Nejsem zadaný, věnuju se hudbě, nemám na to ani čas,“ odhalil dokonce.

Nikdo z hostů ale o eskapádách Dády Patrasové mluvit nechtěl. Většina zaregistrovala, o co šlo, někteří o autonehodě ale ani neslyšeli, nebo to aspoň předstírali z úcty a ohleduplnosti k oslavenci. Stejně tak Jiřina Bohdalová nebyla sdílná ohledně svého trápení. Zato s Felixem si ráda přiťukla a oba se srdečně usmívali. Snad tedy oba aspoň na chvíli zapomněli na to, co je tíží, a bavili se.

Kolem Felixe se navíc, jako obvykle, točilo i spousta krásných žen. Ať již pěvecké duo Kamelie, herečka Bára Fišerová, manželka Luďka Soboty Adriena a další. Oslavenec také od řady krásných a mladých slečen dostal objetí či dokonce políbení. To pro něj jistě byla pořádná vzpruha.

VIDEO: Patrasová bourala, až airbag lítal: Dechovou zkoušku odmítla

Video
Video se připravuje ...

Patrasová bourala, až airbag lítal: Dechovou zkoušku odmítla David Malík

Fotogalerie
167 fotografií