Herečka Vlastina Svátková se podělila na sociální síti o pozoruhodný a nepříjemný zážitek, co se jí o víkendu přihodil. Její vztah s partnerem Honzou Rybou jde, jak se říká, až na kost. A málem doslova... Nebojte se, nešlo o incident ve stylu Denisy Nesvačilové (31), co zrovna vyndávala nůž z myčky a při tom omylem pořezala svého milence, scenáristu Petra Kolečka (39).. Ale krev tekla i v tomto případě...

Honza Ryba totiž dostal v práci drona, aby mohl natáčet ve Švédsku, kam se chystá... A jako většina mužů, i on si ho musel zkrátka hned ozkoušet. Namísto toho, aby se před létem věnoval čištění bazénu, raději si hrál se svou novou hračkou. „Celý den tady bzučí a natáčí, jak sedím na terase a jediný co chci, je mít klid!“ stěžovala si Svátková na instagramu.

I ona si před dronem zahrála na modelku, nechala se fotit ze všech stran... alespoň do chvíle, nežli se Honzovi stroj vymknul z rukou a on ji „celou posekal, profík“. Svá slova Vlastina doprovodila i fotkami, co skutečně zachycovaly její zranění: na zápěstí či na rameni měla krví zalité ranky, jak se do její bělostné kůže nelítostně zakously lopatky křídel. Na další momentce už měla rány přelepené náplastí.

Video
délka: 02:07.40
Video se připravuje ...

Herečka Vlastina Svátková: S o 7 let mladším přítelem ji to sekne! Markéta Reinischová

Honza však brzy reagoval na Vlastininu kritiku a chtěl situaci ujasnit. „Rád bych to uvedl na pravou míru: 'Dělej, ještě mě natoč takhle… a takhle… a znovu… a ještě se západem slunce… a ještě bez západu slunce…'“ popsal na svou obhajobu situaci, z níž to vyplývá, že hvězda filmů Gangster Ka či Můj příběh o focení dronem vlastně stála a dobrovolně se před ním nakrucovala.

Vlastina mu však jeho kousavou poznámku neváhala sarkasticky vrátit: „Hlavně, že jsi šel jako první zachraňovat drona a ne mě! To je vidět, na čem ti záleží,“ popichovala ho. Ačkoli to podle Vlastininých slov skoro vypadá, že pro Honzu je důležitější elektronická „blbůstka“ více nežli jeho přítelkyně jako taková, je zřejmé, že tento karambol oba berou s velkým nadhledem. Alespoň není v jejich vztahu nuda!

Fotogalerie
58 fotografií