Když se Zuzana Plačková po víkendu vrátila z Prahy zpátky na Slovensko, „přivezla“ si s sebou i překvapení pro fanoušky. Ve stověžaté české metropoli totiž nechala své bujné poprsí! 

O tom, že si ňadra nechá po čase zmenšit, měla prý jasno už v okamžiku, kdy si je kdysi nechala zvětšovat. „Silikony budu mít možná 10 let, potom bych už chtěla dítě a rodinu. V tom případě bych udělala možná to, co by nikdo nečekal. Dala bych si prsa zmenšit na jedničky,“ svěřila se pro Topky.sk už v roce 2012. „Za těch 10 let se chci vypracovat a udělat se sebou něco, abych potom ta prsa už nepotřebovala,“ vysvětlila. A jak řekla, tak se také stalo. 

Po návratu z víkendového výletu do Prahy se pochlubila, že na plánovanou změnu skutečně došlo. „Budu celý víkend odpočívat, hodně věcí s tím nemůžu dělat. Ale jsem mega šťastná – já mám malá prsa! Je mi až do pláče. Já jsem tak šťastná, to si ani neumíte představit,“ rozplývala se po operaci na instagramu. 

Jak prozradila, plastiku plánovala už během těhotenství s Dionem. „Na termín jsem čekala rok, byla jsem na konzultaci, už když jsem byla těhotná. S panem doktorem jsme vybrali velikost 325 ml, na moji výšku takové troječky, do ručičky, pevňoučké a já jsem nadmíru spokojená. Po těch letech, co jsem měla takové velké bomby, už jsem toužila po malých prsou,“ pokračovala. Na jedničky tak sice nakonec nedošlo, i tak jde ale o podstatné zmenšení. 

Video
délka: 02:11.40
Video se připravuje ...

Skandál hvězdy Plačkové: Pustí ji na svobodu? A Matušková se vdala. Bára Horáková

Fotogalerie
85 fotografií