Byť je pro mnoho čerstvých maminek šestinedělí velmi náročné, zdá se, že Agáta Hanychová si ho užívá plnými doušky. Se svými fanoušky se spojila prostřednictvím instagramu, aby jim svěřila, jak se šestý den po porodu daří jí i malé Rozárce.

Dcera Veroniky Žilkové prozradila, že po porodu ji trápily nepříjemné otoky, ale podle všeho už je jí lépe. „Maso na otoky pomohlo, vyzkoušela jsem stejk,“ prozradila svým sledujícím. Nechtěně prozradila i to, že si musela píchat injekce do břicha, protože na jednu z nich zapomněla. Využila tak zájmu o své živé vysílání a zeptala se jedné ze zdravotních sester, která ho sledovala, jak situaci řešit. Vzhledem k tomu, že šlo o lék na ředění krve, je pochopitelné, že nepříjemnou situaci chtěla vyřešit bez odkladu, což jí ostatně radili i ostatní.

Kromě toho partnerka Jaromíra Soukupa prozradila i to, kolik v těhotenství přibrala. „Přibrala jsem 17 kilo,“ prozradila a hned dodala, že se rozhodně nechystá na žádné rychlé hubnutí. „Hlavně ať máme mléko, vše v klidu,“ motivuje jak sebe, tak i své followerky.

Video
délka: 02:23.38
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová: Jak se její děti těší na nového sourozence? David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
60 fotografií