Když vyhrál Vlasta Horváth v červnu 2005 druhý ročník SuperStar, začala jeho kariéra stoupat strmě vzhůru. Ačkoliv ho už na televizních obrazovkách není příliš vidět, zůstal u muziky dodnes. Čas ale neúprosně letí, a tak je z černovlasého mladíka už prošedivělý pán! Kromě vizáže se ale Vlasta vůbec nezměnil, elánu má na rozdávání a plánuje výroční koncert.

K tomu, aby se tenkrát Horváth stal vhodným adeptem pro českou showbyznysovou scénu, musel udělat několik ústupků. „Byl jsem v minulosti hodně striktní a poslouchal jsem spíš rockové kapely, ale potom v roce 2005 se toho hodně změnilo,“ prozradil Horváth v rozhovoru na Rádiu Junior. „Chtěly se po nás hity a vždycky nám říkali, jak to musíme dělat. Postupem času se ti tak zalíbí i to, co nechceš,“ přiznal zpěvák.

Tři významné události

Horváth plánuje na 25. října v Divadle Na Fidlovačce výroční koncert. Oslaví 46. narozeniny, 18 let na scéně a 18 let od vydání první desky Místo zázraků. Známe už také první hosty. Těmi jsou houslista Pavel Šporcl (49) a jeho manželka Barbora Kodetová Šporclová (52).

Video
délka: 04:01.95
Video se připravuje ...

Vlasta Horváth stále nevěří: Natočil píseň pro mrtvého bratra! Youtube.cz

 

Fotogalerie
33 fotografií