V domečku na úpatí Lysé hory skládá songy nejen pro sebe, ale i kolegy. Naposledy napsal pro herečku Báru Kodetovou (52) šanson Možná, že tenkrát. „Psal jsem písničky Hance Zagorové. Báře se líbily, jednu si dokonce vypůjčila pro svůj recitál. A potom mě poprosila o šanson, tak jsem ho s radostí napsal,“ svěřil Blesku Martin.

Učí se a učí

Nedávno si vyzkoušel i roli modela na Bratislavských módních dnech, kam ho pozval majitel Lombardi Fashion. A co dělá, když zrovna nezpívá, neskládá a nepředvádí? Studuje druhým rokem filozofii na univerzitě v Ostravě. „Taky se učím hebrejštinu a latinu. A sám vyučuju zpěv na lidové konzervatoři v Ostravě. Jsem šťastný, když nemám minutu volnou,“ řekl Chodúr s typickým tymolinovým úsměvem.

Syn píská

K hudbě vede i šestiletého synka Martínka, kterého vychovává s přítelkyní Ivonou Selníkovou (49). „Chodí do první třídy, je šikovný a patřičně zvědavý. Baví ho moc angličtina a hraje na zobcovou flétnu. Máme z něho radost,“ netajil se zpěvák, jehož posledním počinem je Půlnoční sonáta, kterou nahrál společně se slovenským klavíristou Martinem Králem (34).

Gottův oblíbenec

Jakmile Martin s hlasem podobným Tygrovi z Walesu Tomu Jonesovi zvítězil v SuperStar, okamžitě ho kontaktoval sám Karel Gott (†80). Vzal mladíka na své koncerty jako hosta, pokřtil mu jeho první elpíčko a dokonce si od něj nechal napsat song! „Víc písniček jsem mu už nestihl složit, to mě moc mrzí. Panu Gottovi jsem za všechno velmi vděčný,“ říká Martin.

Video
délka: 04:10.82
Video se připravuje ...

SuperStar Martin Chodúr otočil: Druhé dítě ani svatba nebude! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
40 fotografií