Dáda byla jedním z hvězdných hostů ve víkendové Snídani na Nově, kterou moderovala Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda. Jenže její vystoupení bylo podivné, herečka se objevila před kamerami oteklá a mluvila zmateně, těžko hledala slova. Zdroj z televize ji nařknul, že byla opilá.

Ve studiu Blesku Patrasová řekla, jak to doopravdy bylo. „Měla jsem těžkou chřipku a byla jsem pod vlivem léků, byla jsem utahaná, byly dlouhé prostoje. Když jste pod vlivem léků, tak jste pod vlivem, ale ne alkoholu,“ překvapila svou upřímností herečka. 

Video
délka: 05:28.76
Video se připravuje ...

Dáda Patrasová obvinila Gelemovou: Vtáhla Felixe do sekty! Markéta Reinischová

Neměla jsem tam chodit, slíbila jsem to, ale nebylo to dobré. Dlouho jsem chřipku přecházela a brala na ni silné léky,“ kaje se Dáda, která odmítá jakékoliv nařčení, že je závislá na alkoholu, jak nejednou prohlásil Slováček

Věřím, že byl pod vlivem té paní (Lucie Gelemová, pozn.red.), když rozpoutal útoky, že mám problém s alkoholem. Tehdy když vznikly tyhle řeči a pomluvy, tak jsem se nemohla bránit. Musím se smát, že tohle řekl ten pravý, Felix, který vyrostl na Moravě v různých sklípcích. Když jsme se seznámili, tak jsem si nedala ani skleničku, nechutnalo mi to. Alkohol mám naprosto pod kontrolou. Někdy si skleničku s kamarádkou dám, ale někdy nemusím,“ tvrdí zpívající herečka, která ve studiu Blesku byla ve skvělé formě a rozhodně nepůsobila dojmem alkoholičky, nebo že by měla podstoupit protialkoholní léčbu, jak jí doporučil jeden z tázajících. 

Nemám důvod se léčit ze závislosti na alkoholu, protože na něm nejsem závislá. Naposledy jsem alkohol pila před třemi týdny. Jak už jsem řekla, někdy se napiju, někdy ne,“ ukončila debaty o alkoholu Patrasová. 

Fotogalerie
45 fotografií