23. březen je narozeninovým dnem pro dvě slavné krásky, které sdílejí stejné křestní jméno – Jitka Schneiderová, která slaví 50. narozeniny, a Jitka Čvančarová, jež na pomyslném dortu sfoukne 45 svíček. Obě se, byť každá jiným způsobem, výrazně zapsaly do povědomí široké veřejnosti a i do srdcí televizních diváků.

Schneiderová, jež se od tohoto dne počítá mezi „sátníky“, oslavila své krásné kulatiny kromě rodiny také s natáčecím štábem seriálu Ulice, který obohatila svou přítomností počátkem letošního roku. Exceluje zde v roli terapeutky a koučky Julie Papežové. 

V rámci natáčení se totiž po ostré klapce, aniž by Schneiderová předem cokoliv tušila, objevila na place herečka Malvína Pachlová (32) s narozeninovým dortem a spolu s ní také režisér seriálu Kryštof Hanzlík (60) s velkou kyticí. Jitku to prý sice překvapilo, ale rozhodně příjemným způsobem. Jak celá akce probíhala, to se můžete přesvědčit v naší galerii.

Video
délka: 04:57.92
Video se připravuje ...

Rázná Jitka Čvančarová: Už dost o mých šatech! Markéta Reinischová

Tam také naleznete sérii slavných rób Jitky Čvančarové. Na rozdíl od své jmenovkyně, která vždy volí elegantní, nikterak řvavé modely, které pak často sklízejí v hodnocení módní policie samé jedničky, Čvančarová se extravagantnosti (a kritiky) nebojí.

Mezi její nejdivočejší róby patří nepochybně ty, které v minulosti vynesla na karlovarský filmový festival – ať už to byly růžové šaty od Natali Ruden s obřím výstřihem, které oblékla v roce 2017, anebo modrá záplava látky spíchnutá slovenským návrhářem Borisem Hanečkou (40), jenž obléká mimo jiné i slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou (49). 

Fotogalerie
72 fotografií