Tereza, hvězda seriálu ZOO, si nemůže vynachválit spolupráci s kolegy Šimonem Bilinou (27) a Michaelou Pecháčkovou (19). „Je radost mít vedle sebe takového kluka, jakým je Šimon Bilina. Milý, usměvavý, neuvěřitelně slušný a gentlemanský,“ vyznala se Brodská na sociálních sítích. A ve chvále pokračovala. „A stejně tak je pro mě radost potkat se aspoň tu a tam s Michaelou Pecháčkovou. Miloučké slunko je ta holka jedna!!! A píšu to, protože to už se mezi mladými herci moc nevidí! Většinou ani nepozdraví, nepoděkují, natož aby se představili!“ postěžovala si.

Na Terezin příspěvek okamžitě zareagovala Havlová. „Mládí se musí vychovávat. Je to na nás, tak jako nás vychovávaly Bohdalky, Jiráskové, Štěpánkové!“ vzpomněla na své začátky, kdy nakoukla do společnosti slavných hereček. „Mluvíš mi z duše! My měly tvrdou školu! A bylo to dobře! Dodnes, když přijde starší herec na natáčení, tak se mu představím! Zdravím, děkuji, kostým po natáčení pověsím, protože kostymérky nejsou služky,“ reagovala na zkušenou kolegyni. „To už ty mladí většinou nedělají! Proto jsem tak ráda, když se najdou takoví slušní a bezva mladí, jako jsou tady Míša a Šimon,“ doplnila ještě Brodská, která si váží pokory a slušnosti.

Video
Video se připravuje ...

Tereza Brodská (53) slaví 25 let s manželem Herbertem Slavíkem: Promluvila o milencích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií