Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Slavní si inauguraci Pavla užili: Hromadné fotky a Štěpánek s tajemným doprovodem!

/
 • Jak celebrity oslavily inauguraci Petra Pavla?
  Aktualizováno - 10. března 2023 ● 12:12
  9. března 2023 ● 18:07

  Nový prezident Petr Pavel ve čtvrtek složil prezidentský slib a při historické události nechyběla ani řada celebrit. Jak slavné tváře prožívaly dnešní velký den? 

 • 1.

  Holubová zapomněla lístky

  Jednou z největších podporovatelek Petra Pavla je dozajista Eva Holubová (64). „Tak já mám dnes krásný den! Trošku komplikovaný. Musím teď odjet do studia a odehrát dva obrazy, ale pak už se budu připravovat na inauguraci prezidenta Petra Pavla. Ano. Já to prožiju dneska celý. Vladislavský sál, tam možná omdlím. Možná mě někdo z Lékařů bez hranic bude muset křísit, a když se mu to nepovede, tak pro mě pojede rychlá. Španělský sál, to už bude asi takové uvolněnější. A pak se těším do katedrály,“ rozplývala se před akcí ve videu v instastories. 

   

  Později ještě přiznala, že byla z celé záležitosti tak mimo, až ji málem prošvihla. „Těsně před tím jsem si vzpomněla, že nemám lístky, že jsem si je asi zapomněla v práci. Mezitím nám je produkční připravili, za což jsem jim velmi vděčná,“ popsala drama. Nakonec všechno dopadlo dobře a inauguraci stihla. 

  Video
  Video se připravuje ...

  Inaugurace Petra Pavla: Česko má nového prezidenta. Česká televize/Blesk

 • 2.

  Štěpánek s cizí kráskou

  Herec Petr Štěpánek (74) překvapil záhadným doprovodem. Po jeho manželce Zlatě Adamovské (64) nebylo nikde ani vidu, ani slechu, za rámě si ovšem vedl jinou pohlednou dámu. 

   

  „Mrzelo mne, že jsem nemohla přijít, byl by to krásný dárek k mým včerejším narozeninám. Ale jela jsem do Strakonic s divadlem Studio dva, kde jsme měli představení Tři Grácie z umakartu. Zastoupila mne moje kamarádka Hanka, která tam šla s Petrem. S panem prezidentem a jeho paní jsem se nedávno osobně setkala při jiné příležitosti. Z jeho zvolení mám obrovskou radost,“ prozradila Blesku den po inauguraci Adamovská. 

   

  Štěpánek s Adamovskou Pavla ve volbách po celou dobu kampaně podporovali. „Obrovská čest, co chcete víc slyšet? A konečně se všichni usmíváme,“ uvedl herec s úsměvek pro primácký Showtime.

 • 3.

  Společné veselení

  Opojná radost slavných příznivců nového prezidenta svedla celebrity na jednu euforickou hromádku. Společně se veselili Petr Čtvrtníček, Ondřej Ruml, Ondřej Pavelka, Jitka Čvančarová, Eva Holubová, Vladimír Polívka a mnozí další. 

   

 • 4.

  Nevěřící Iva

  „Doteď nevěřím, že mám tu čest být u tak významného historického okamžiku, kdy do prezidentské funkce nastupuje člověk, který má v pořádku veškeré morální hodnoty a má rozum a srdce na pravém místě,“ nechala se slyšet elegantní Iva Pazderková (42), očividně velmi dojatá.

   

 • 5.

  Sokol vtipkoval

  Na Hradě se ukázal také Ondřej Sokol (51), který vše vzal především s humorem, jak je mu vlastní. „Já si myslím, že to pro mě znamená celoživotní událost. Myslím, že to je první a trochu se bojím, že i poslední pozvání, které jsem dostal,“ smál se.

 • 6.

  Bolek Polívka

  Dorazil též Bolek Polívka (73) s chotí. „Popřál bych mu, aby se mu podařilo splnit to, co říká, aby vrátil úsměv, řád a slušnost do tohoto prostředí,“ vzkázal nové hlavě státu herec. Pozvánku dostal i jeho syn Vladimír (33), jehož má s Chantal Poullain (66).

 • 7.

  Janek Ledecký

  „Kromě zdraví, které potřebujeme všichni, mu přeji také hodně energie a síly, protože to nebude mít snadné,“ uvedl pro Showtime zpěvák a skladatel Janek Ledecký (60).

 • 8.

  Havlová flirtovala s policistou

  Když někdejší první dáma Dagmar Havlová (69) přijela do areálu, k jejímu autu přistoupil mladý policista v uniformě, aby jí předal instrukce ohledně vjezdu a parkování. Mladý strážce zákona zřejmě Havlové padl do oka... S úsměvem od ucha k uchu od něj nemohla odtrhnout oči. 

   

  Video
  Video se připravuje ...

  Pekarová vítala (nejen) první dámy: Vedle Pavlové dorazily i Zemanová, Klausová a Havlová. ČTK/Blesk Zprávy

 • 9.

  Čtvrtníček s přelivem

  Slavného komika Petra Čtvrtníčka (58) doprovodila dcera Anička (19), která jako by mu z oka vypadla. Nešlo si nevšimnout jeho zvláštní volby oděvu a hlavně nového účesu – na hlavě měl originální oříškový přeliv. 

  Video
  Video se připravuje ...

  Pavel poděkoval na Hradě rodině a manželce Evě i svému týmu a příznivcům včetně harleyářů. Česká televize/Blesk

 • 10.

  Sommerová si vše natáčela

  Dokumentaristka Olga Sommerová (73) zůstala zcela věrná své profesi. Inauguraci nové hlavy státu si totiž natáčela na svůj mobilní telefon. 

  Video
  Video se připravuje ...

  Takhle složil Petr Pavel slib: Potlesk pro nového prezidenta ve Vladislavském sále. ČTK/Blesk Zprávy

 • 11.

  Rozjařený Dejdar

  Herec Martin Dejdar (57) své emoce neudržel na uzdě a euforie z něj prýštila na všechny strany. Z hradního okna na nádvoří plné občanů euforicky pokřikoval a ukazoval palce nahoru.

  Video
  Video se připravuje ...

  Prezident Pavel s manželkou Evou vrátili na Hrad ukradenou standartu a pozdravili občany z balkonu. Česká televize/Blesk

 • 12.

  Svěrák se staral o kamaráda

  Radost neskrýval ani režisér Zdeněk Svěrák (86). Na Hrad ho doprovodil kamarád na vozíčku, jemuž Svěrák kolegiálně pomáhal. 

 • 13.

  Pavelka v pláštěnce

  Ačkoli byl Hrad euforií doslova nabitý, hosty trochu potrápilo deštivé počasí. Ondřej Pavelka (67) se proto vybavil praktickou pláštěnkou... Moc reprezentativní ale nebyla.

 • 14.

  Krásná Kuchařová

  Zato Miss World Taťána Kuchařová (35) dorazila jako ztělesnění elegance. Zvolila černé sáčko a velkou černou kabelku, vlasy si nechala volně rozpuštěné. Nedoprovodil ji žádný muž, ale pohledná kamarádka v růžovém, které se Kuchařová s úsměvem od ucha k uchu držela za rámě. 

 • 15.

  Dvořák s dcerou

  Herec Jiří Dvořák (56) podobně jako Petr Čtvrtníček, vytáhl na Hrad svou dceru Aničku (21). V davu se dvojice rozhodně neztratila: zatímco Anička svítila mezi černými saky v bleděmodrém elegantním kabátku, Dvořák oblékl extravagantní kostkovaný kabát.  „Přál bych mu, aby zůstal takový, jaký je. Aby ho nějak nezválcovala funkce,“ vzkázal Pavlovi prostřednictvím televize Prima.

 • 16.

  Morávková v modrém

  Dana Morávková (51) se dostavila v doprovodu svého manžela, klavíristy Petra Maláska (58). Manželé se sladili do modré. Morávková po vzoru princezny Kate (41) k výraznému kabátu zvolila lodičky v nenápadném pleťovém odstínu. 

 • 17.

  Šteindler a Banga

  Herec Milan Šteindler (65) před vchodem uklidňoval rozjitřené nervy cigaretou. Společnost mu dělal zpěvák a rapper Radek Banga (40). 

 • 18.

  Těhotná Jenovéfa

  Některé celebrity se tím, že byly součástí oslav, pochlubily až na sociální síti. Například herečka Jenovéfa Boková (30), toho času v požehnaném stavu... Však se také dlouho nezdržela, ostatně už o víkendu byla na Čeckých lvech, a tak musí také odpočívat, aby neporodila předčasně.

   

  Boková zároveň překvapila, když na slavnostní akci poodhalila spletité rodinné poměry. Miminko totiž čeká s přítelem Adamem Kolářem, který je synem bývalého velvyslance Petra Koláře (60) a ten je partnerem rozvedené moderátorky Světlany Witowské. Witowská je tak vlastně nevlastní babičkou...

   

 • 19.

  Mišík s dcerou Kubelkové

  Stejně tak vymetají akce i Adam Mišík (25) s přítelkyní Natálií Jiráskovou (18), dcerou Ivy Kubelkové (45). V sobotu Lvy, ani ne týden na to inaugurace. A moc jim to slušelo.

   

  „Jsem moc rád, že po deseti letech můžou Mišíci zase na hrad. Všechna čest Pane Prezidente Pavle.“

 • 20.

  Bára Poláková

  Proslavila se sice písní Nafrněná, ale tímto přívlastkem se teď rozhodně popsat nedá. Bára Poláková (39) oslavovala nového prezidenta jako další známé tváře a působila spíše jako Nadšená....

 • 21.

  Galerie

  Na všechny fotografie se podívejte do naší galerie. 

   

  Video
  Video se připravuje ...

  Projev Petra Pavla během inaugurace: Pravda zvítězila, raduje se a obul se do populistů. ČTK/Blesk Zprávy

  Fotogalerie
  156 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 76

Mirda Cerubyt: Samí šmejd a povaleč, kabátnická verbeš patolízalové aj.Odporný hnus ČR🤮👎🐷

(24. 03. 2023 06:17)

Mirda Cerubyt:

(24. 03. 2023 06:11)

bursik:

(12. 03. 2023 07:12)

nespokojeny: 50-60% % je šťastných a jásajících, zbývající nemají na drogy peníze.

(11. 03. 2023 23:43)

nespokojeny: Dagmar Havlová není žádný antichartista. Měla štěstí, že se líbila Václavovi.
Nyní si hraje tzv. na dámu, ve skutečnosti na ni spíše sedí:
"Vlasto nedělej ze sebe krávu".

(11. 03. 2023 23:39)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy