„Zkoumali ji tak dlouho, až mi odletělo letadlo,“ sdělil muzikant naštvaně. Příslušné letištní orgány si při hledání zakázaných látek daly na čas. „Dělali na kytaře různé testy, zda nevezu drogy. Nic nenašli, tak nás pustili. Ale už bylo pozdě, musel jsem čekat na další letadlo,“ postěžoval si rocker na personál na floridském letišti Sarasota Bradenton.

Aby toho nebylo málo, kufr s ním do hlavního města Spojených států nepřiletěl, dostal ho až druhý den. Celé Jandovo americké turné už od počátku provázely problémy. Petr dostal vízum pozdě a musel odcestovat až skoro týden po manželce Alici (40).

Všechny patálie si prý ale vždy vynahradil na pódiu. „Lidé se tu ke mně moc hezky chovají, tak si toho vážím a užívám si to. Zpívají se mnou a jsou tu i mladé ročníky,“ pochlubil se rocker.

Prsty nadranc 

V Českém národním domě v New Yorku už nyní Janda končí své turné. „Mám prsty úplně nadranc, vzal jsem si nový struny, a to mi teda fakt dalo zabrat,“ politoval se muzikant. Do přidaného koncertu 18. prosince v pražské O2 areně se mu ale ruce jistě zahojí.

Video
Video se připravuje ...

Petr Janda s manželkou: Na ples dorazil s kufrem! Markéta Reinischová

Fotogalerie
77 fotografií