Odehrál stále vyprodané představení muzikálu Okno mé lásky a chtěl si jen užít závěrečnou píseň během děkovačky a neutuchající ovace, avšak špatně šlápnul a místo následných žertů s kolegy v zákulisí musel okamžitě na pohotovost. „Asi jsem měl radost, že diváci celou děkovačku tleskali vestoje, tak jsem si poposkočil a bylo to. Hned jsem věděl, že je zle,“ vzpomínal Milan Peroutka.

Jelikož má neustále nabitý diář a krom muzikálu Okno mé lásky s největšími hity Olympic zkouší roli v připravované komedii Já, diktátor, byl po nehodě právem v šoku, protože být pohyblivý při svém povolání prostě potřebuje.

„Mám od lékařů nařízený klidový režim, nosím ortézu a chodím o berlích,“ svěřil se Milan, který měl navíc v plánu se příští týden zúčastnit konkurzu na jednu z hlavních rolí do připravovaného muzikálu Troja.

Během čekání na verdikt se prostě se situací smířil a jako velký bojovník si narozeninový koncert 20+1 Divadla Broadway nemohl nechat ujít.

Jede dál!

Na pódium dorazil s ortézou a berlemi, své vystoupení však bravurně zvládl, jen při písni Dej mi víc své lásky ho v tanci musela zastoupit kolegyně Míša Pecháčková (19).

Hned druhý den ho čekalo velké vyšetření a výsledný verdikt. „Je to v p*deli, příští týden mě čeká operace menisku,“ napsal Milan Blesku. „Naštěstí to nejsou přetrhané vazy, to by bylo na delší dobu,“ dodal ještě zpěvák. Přejeme mu brzké uzdravení!

 

Video
délka: 01:38.17
Video se připravuje ...

Peroutka a Slováčková: Milan s drahým šperkem, Anička jako punk Markéta Reinischová

Fotogalerie
51 fotografií