Odehrál stále vyprodané představení muzikálu Okno mé lásky a chtěl si jen užít závěrečnou píseň během děkovačky a neutuchající ovace, avšak špatně šlápnul a místo následných žertů s kolegy v zákulisí musel okamžitě na pohotovost. „Asi jsem měl radost, že diváci celou děkovačku tleskali vestoje, tak jsem si poposkočil a bylo to. Hned jsem věděl, že je zle,“ vzpomínal Milan Peroutka.

Jelikož má neustále nabitý diář a krom muzikálu Okno mé lásky s největšími hity Olympic zkouší roli v připravované komedii Já, diktátor, byl po nehodě právem v šoku, protože být pohyblivý při svém povolání prostě potřebuje.

„Mám od lékařů nařízený klidový režim, nosím ortézu a chodím o berlích,“ svěřil se Milan, který měl navíc v plánu se příští týden zúčastnit konkurzu na jednu z hlavních rolí do připravovaného muzikálu Troja.

Během čekání na verdikt se prostě se situací smířil a jako velký bojovník si narozeninový koncert 20+1 Divadla Broadway nemohl nechat ujít.

Jede dál!

Na pódium dorazil s ortézou a berlemi, své vystoupení však bravurně zvládl, jen při písni Dej mi víc své lásky ho v tanci musela zastoupit kolegyně Míša Pecháčková (19).

Hned druhý den ho čekalo velké vyšetření a výsledný verdikt. „Je to v p*deli, příští týden mě čeká operace menisku,“ napsal Milan Blesku. „Naštěstí to nejsou přetrhané vazy, to by bylo na delší dobu,“ dodal ještě zpěvák. Přejeme mu brzké uzdravení!

 

Video
Video se připravuje ...

Peroutka a Slováčková: Milan s drahým šperkem, Anička jako punk Markéta Reinischová

Fotogalerie
51 fotografií