Karolína Tothová má sice rozvrh nabitý takřka k prasknutí, i tak si ale našla čas i na nějaký ten odpočinek. Vyrazila na ostrov Saona v Dominikánské republice a podle toho, jak se před fanoušky rozplývala na sociálních sítích, se výlet více než vydařil. 

„Děkuju za nádhernou dovolenou plnou zážitků, krásných míst, skvělého jídla a klidu... Už jen pár měsíců a dočkáme se sluníčka i tady u nás,“ povzbuzovala po návratu z prosluněného ráje své sledující. 

Kráska, která účinkuje například v muzikálech Mamma Mia, Sugar, Bratři nebo Láska nebeská, se ubytovala v krásném hotelu Lopesan Costa Bávaro Resort, jenž hostům nabízí i lázně nebo kasino. Součástí jejího apartmánu byl i prostorný balkon s výhledem na bazén. 

Herečka a zpěvačka se během dovolené na chvíli přidala i k partě místních tanečnic. Zkušenými pohyby, jako by mezi dívky patřila už nějaký ten čas, natřásala pozadí při svérázných tancích a viditelně zaujala místní muže. Aby o její sexy taneček nepřišli fanoušci doma v Česku, zvěčnila si ho na video. O tom, jak jí to šlo, se v něm přesvědčte sami!

Video
Video se připravuje ...

Tanečnice z Dominikánské republiky přibraly Tothovou do týmu. Instagram

Fotogalerie
60 fotografií