„Lidské tělo je neskutečně dokonalé Boží dílo. Každý jeden den přemýšlím nad dokonalostí přírody i ženského těla, ve kterém vzniká nový život. Něco, co je tady od počátku zařízené tak dokonale, a přitom tak jednoduše. Něco, co dokud jsem sama nezažila, tak jsem si ani nedokázala plně představit,“ napsala Eva Čerešňáková na instagram a připojila i několik snímků, na kterých je krásně patrné, že zvětšující se bříško jí velmi sluší.

„Nepřestává mě to udivovat a fascinovat. Cítím velkou vděčnost a každý den mě utvrzuje v tom, jak je Boží dílo dokonalé,“ dodala s tím, že je to něco úžasného, co přesahuje lidské chápání. Několika snímky, jak jí požehnaný stav sluší, se pochlubila i svým sledujícím a fanouškům.

Svého snoubence zatím Eva Čerešňáková tají, zatím o jejich vztahu prozradila jen tolik, že ji požádal o ruku v Itálii po více než ročním vztahu. „Už to moc neutajím. Ze zásnub jsme si přivezli malý dáreček, budeme tři,“  chlubila se svým těhotenstvím a zásnubami. Zatím však není jasné, zda svatba proběhne ještě před porodem, nebo až po něm.

Video
délka: 01:57.06
Video se připravuje ...

Eva Čerešňáková David Turek

Fotogalerie
41 fotografií