Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

České celebrity to na Valentýna roztočily: Vyznání Zagorové (†75) i Lela bez Vémoly!

/
 • Valentýn slavných
  15. února 2023 ● 12:34

  Den svatého Valentýna dokáže alespoň na chvíli v chladném únoru trochu zahřát u srdce. Už dávno to není jen americký svátek, den zamilovaných slaví ve velkém i Češi. Slavní tak od ranních hodin dávají svou lásku na odiv a předhánějí se ve výběru co nejzamilovanější fotky.

   

 • 1.

  Lejla Abbasová (43)

  14. února je nejenom Valentýn, ale i narozeniny Lejly Abbasové. A ty zrovna nedopadly podle jejích představ. 

   

  Dneska mám narozky a taky je Valentýn… Měli jsme zabookovanou úchvatnou restauraci skoro měsíc dopředu… A já měla dokonce připravený překvápko, které z hlavy nikdy nedostaneš… Já Tě ale miluju jako nikdy… I proto, co teď děláš, jaký máš srdce, že obětuješ všechno pro lidi, na kterých Ti záleží a nebo pro ty, na kterých záleží Tvým blízkým…,“ vyznala se exotická kráska. Její přítel Volkan je v Turecku, odkud pochází, a snaží se zachránit příbuzné zasažené zemětřesením. Bohužel několik z nich je už po smrti, dalšíse pohřešují.

 • 2.

  Hana Zagorová (†75)

  Loni 26. srpna odešla všemi milovaná Hanička Zagorová. Na svou ženu stále myslí Štefan Margita a jejich lásku připomněl i na Valentýna. Nejenom společnou fotkou, ale i písní. „Co by to byl za svátek zamilovaných bez vyznání lásky….?,“ napsal k Hančině hitu Vyznání pěvec. 

   

  Neuvěřitelné, jak dokázala svoje písničky zazpívat tak procítěně, až mi běhal mráz po zádech. Moc tu na světě chybí. Taková legenda jménem 'Zagorka', kterou pod tímto pojmem jí každý znal (nebo 'Písnička'), ta se rodí jednou za několik generací. Aspoň jsem ji stačil zažít v posledních dekádách jejího života,“ vyznal se jeden z fanoušků. 

 • 3.

  Lela Vémola Ceterová (33)

  Lela Ceterová nejdřív popřála Valentýna společně s dětmi, pak se pochlubila obřím pugétem růží. „První potěšila, ale druhá překvapila. Krásné ukončení Valentýna. Chybíš mi, Karlosi,“ svěřila se silikonová blondýnka před obrazem bijce. 

 • 4.

  Světlana Nálepková (62)

  Ženy sobě, tak by se dal nazvat Valentýn herečky Světlany Nálepkové a exmilenky Gotta Alice Kovácsové

   

  Můj bláznivý Valentýn,“ okomentovala společnou fotku na pobřeží ostrova Tenerife s piknikem a nafouklými balonky ve tvaru srdce Světlana. Na Kanárském ostrově obě dámy vlastní apertmán, a tak se i přátelí. 

   

  Alice měla s Mistrem téměř tři roky poměr. Dlouho poté byli ještě přátelé, k nelibosti jeho manželky Ivany. 

 • 5.

  Berenika Kohoutová (32)

  Zvláštní pojetí svátku zamilovaných popsala herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová

   

  Valentýn má pro mě jinej rozměr od tý doby, co jsem v ten den přivedla na svět tu naši holčičku. Kombo 14.2. narozky Lola a 15.2. já je trochu náročný - zvlášť pro Kryštofa. Už tejden se mě někdo ptá, co chci k narozeninám a já odpovídám, že nevim, že řešim dárky pro Lolu. Já chápu, že potomstvo se uplně naplánovat nedá, ale dejte si na tohle bacha, jo?? Moje narozeniny jako by neexistovaly. Především pro mě!“ rozčiluje se Berenika. 

  Loly oslava proběhla v úplnym chaosu, doma bordel, v obývaku stůl, na něm skříň a na ní poličky, všechno čekající na odvoz, dárky nejen nezabalený, ale některý ani nekoupený, jídlo jsem začala dělat, až když ségra s rodinou musela odjízdět, protože jim řvalo mladší dítě únavou… Já v depresi, že nezvládám, nestíhám a selhávám a do toho ten nemůžu ani pořádně doprožít nad flaškou vína, protože 15. na ty SVOJE narozeniny vstávám v 5 ráno na natáčení (sorry, suchejunor, ale v tyto dva dny na suchu prostě bejt nemůžu,“ dodala herečka.

 • 6.

  Vendula Pizingerová (50)

  Vendula Pizingerová se na Valentýna nechala rozmazlovat od svého manžela Josefa. Ten pro ni připravil večeři a ona ho ho potěšila spodním prádlem. 

   

  Myslím, že je důležité se rozmazlovat. Minulý víkend jsme spolu byli sami a moc jsme si to užili, příští víkend slavím narozeniny, takže další oslava. Bohužel bez alkoholu, držíme suchý únor,“ řekla Blesku Vendula. 

 • 7.

  Miluška Bittnerová (45)

  Měl to být romantický večer až na půdu, ale jejich dcera onemocněla, a tak si Valentýna oslavili ráno. Miluška Bittnerová s manželem posnídali a dali si dárky. Zatímco herečka svému muži dala batoh, on jí zase prsten s černým safírem a brilianty. 

   

  Moc mě to potěšilo, jsem straka a mám ráda šperky. Měla jsme připravené spodní prádlo, ale tak... až se Betynka uzdraví,“ řekla Blesku Miluška. 

 • 8.

  Dominika Myslivcová (28)

  Influencerka Dominika Myslivcová se pochlubila obří kyticí se srdcem, kterou sotva unesla. „Ani tento rok nezklamal. Miluji a děkuji. A vám všem přeju Krásného Valentýna plného lásky,“ okomentovala blondýnka.

 • 9.

  Lilia Khousnoutdinova (34)

  Manželka miliardáře Karla Janečka Lilia připomněla svátek zamilovaných rozjímající fotkou.

   

  Tak taky Valentýn,“ popřála kněžka s kytkou v ruce.

 • 10.

  Eva Decastelo (43)

  Moderátorka Eva Decastelo je už několik měsíců zamilovaná do fotografa Tomáše Třeštíka, ale popřála na instagramu sama.

   

  Valentýna moc nemusím, 1.5. je mi milejší datum. Ale láska si stejně nevybírá datum, láska se má užívat, kdykoli je to jen možné. Mějme se rádi,“ tvrdí Eva a přidala fotku v sexy prádle.

 • 11.

  Dara Rolins a Pavel Nedvěd

  Dara Rolins s Pavlem Nedvědem poslali pozdrav ze slunné Dubaje, kde tráví dovolenou. „Krásného Valentýna,“ píše zpěvačka, která si s Pavlem cvakla selfie v plavkách.

   

 • 12.

  Markéta Hrubešová

  „Mno, musím se přiznat, že mám k tomu svátku značně ambivalentní vztah. Jako Husákovo dítě (tedy samozřejmě jsem dítě Ludmily a Mikuláše) se s ním nějak ne a ne sžít. Jasně oslava lásky a tak. Jo, taky rozumím, že každý důvod k oslavě je vlastně fajn. Ale nějak v tom pořád cítím kšeft. Prostě, pojďme zas trochu utrácet po Vánocích. Nebo tak nějak. Nejlepší je slavit a oslavovat lásku pořád. A hlavně si to nezapomenout říct!!! Ona kytka není omluvenka, že?“ myslí si herečka Markéta Hrubešová.

   

 • 13.

  Olga Menzelová

  Na svátek zamilovaných nezapomněla ani Olga Menzelová. „Krásného Valentýna vám všem, moji milí,“ napsala k fotce s přítelem a synem Olga.

   

 • 14.

  Jana Paulová

  Já bych mohla slavit Valentýna každej den, protože jsem zamilovaná vlastně pořád, a to nejen do všech těch krásnejch lidí, se kterýma žiju, ale i do těch, se kterýma pracuju a který potkávám. Přeju vám všem Valentýna plnýho lásky, k ostatním i sobě,“ popřála herečka Jana Paulová.

   

 • 15.

  Míra Hejda

  Svou rodinu ještě v posteli vyfotil moderátor Míra Hejda. „A nezapomeňte! Pokud vám žena říká, že Valentýna neslavíte, je to past. JE TO PAST,“ tvrdí Míra.

  Zatímco on je v pasti, jeho manželka Zorka se synem a pejskem v klidu odpočívají v posteli.

   

 • 16.

  Lucie Bílá a Radek Filipi

  Partner Lucie Bílé před několika dny podstoupil operaci páteře. Lucka byla neustále u jeho lůžka a na Valentýna si ho odvezla domů z Nemocnice na Homolce.

   

  Tak si vezu svého Valentýnka domů.. Přeji vám všem pevné zdraví a krásného svatého Valentýna.“

   

 • 17.

  Tereza Brodská

  Takže…! Valentýna moc nemusím. Ale když už tam rekvizitáři měli tohle srdce…budiž! Důležitějši je pro mě pusa na 1.máje pod rozkvetlým stromem!! Takže….! Když vám milé dívky a dámy dnes vaše milovaná polovička nekoupí lízátko ve tvaru srdce, přejděte to! Ale když vám 1.května nedá pusu pod třešní… zbalte mu kufry!“ radí herečka Tereza Brodská.

   

 • 18.

  Kristýna Hrušínská

  Dvojnásobná maminka Krystýna Hrušínská s partnerem se nechali zvěčnit svým starším synem Vojtou (5). „Rodičové okem malého fotografa. Krásného Valentýna,“ popřála herečka.

   

 • 19.

  Honza Musil

   

  Moderátor Honza Musil tvrdí, že Valentýna neslaví, ale přesto nezapomněl.

  Mějte láskyplného Valentýna!“ popřál do světa facebooku Honza.

   

 • 20.

  Irena Obermannová

  Valentýn se pro mě stal svátkem lásky před třemi lety, když k nám v tento den přišla tahle holčička víla s čertem v těle. Všechno nejkrásnější, lásko, ať jsi v životě šťastná,“ okomentovala společnou fotku s vnučkou Lolou (od dcery Bereniky) Irena Obermannová.

   

 • 21.

  Jitka Zelenková

  Zpěvačku Jitku Zelenkovou skolila viróza. „Dneska je to akorát tak na deku, horký čaj a nějaký film. Krásného Valentýna!“ poslala vzkaz fanouškům Jitka pod červenou dekou a srdcem na ní.

   

 • 22.

  Tereza Pergnerová

  Svátek zamilovaných neslaví Tereza Pergnerová. „14.2.- Valentýn. Slavíte tento svátek? Pokud ano - jaký bude váš dnešní den? A pokud neslavíte, tak proč? U nás Valentýna neslavíme. Můj muž vždy s šibalským mrknutím oka pronese: 'Miláčku, my přece slavíme v květnu.' Mám ty jeho zajeté rituály ráda a chystám se tedy na Máj. Vám všem, kteří dnes 'máte svůj den', přeji splnění vašich očekávání,“ popřála moderátorka.

  Fotogalerie
  72 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

Uživatel_296885: Depostelo má holt své staré zvyky z původní profese. Ona je jako traktor Zetor, nikdy z ní nebude BMW.

(14. 02. 2023 21:59)

bursik: Teď se ukázalo jak jsou na peníze ,Chamtivci VIP

(14. 02. 2023 16:27)

rubina: Evě tam chybí zelenina.

(14. 02. 2023 16:03)

Manowar: Neužitečné bytosti,kdyby je na několik let zavřeli do klece,tak by nikomu nechyběly.

(14. 02. 2023 14:46)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy