Během křtu se ukázalo, že jablko nepadlo daleko od stromu. Dcery Violeta (15) a Sophie (13), které má Bára s houslistou Pavlem Šporclem, zdědily hudební talent. A navíc i půvab. Nebude dlouho trvat a Pavel si bude muset pořídit zbrojní pas, aby takové kočky uhlídal. 

Maminku podpořila i nejstarší dcera Lily (22), kterou má Bára z předchozího vztahu s Robertem Hozákem. 

Text k písni napsal herec Václav Kopta (57) a videoklip se stane součástí kampaně na podporu žen, které zažily domácí násilí. Zastřešuje ho organizace ACORUS, z. ú. v čele s ředitelkou Jaroslavou Chaloupkovou.

Video
Video se připravuje ...

Herečka Bára Kodetová zavzpomínala na tátu! Co ji Jiří Kodet naučil? Markéta Reinischová

Bára v sobě snoubí opravdovou dramatickou umělkyni a zpěvačku, zdržel jsem se proto jakýchkoliv klišé a rovnou se zaměřil na vážnější témata, protože vím, že je Bára svou bravurností unese. Řešíme obecně bolavý společenský problém a doufám, že i prostřednictvím takové nenápadné drobnosti, jakou je tříminutová píseň, se dá pomoci něčemu bohulibému a podpořit lidi, kteří prožívají svá trápení za zavřenými dveřmi,“ míní Kopta. 

Když jsem slyšela výsledek a pustila píseň několika ženám, byla jsem překvapená jejich reakcemi. Zjistila jsem, jak děsivě aktuální téma to je. Proto jsem se rozhodla ke své první autorské písni natočit videoklip, který se stane součástí kampaně na podporu žen, které si prošly domácím násilím,“ popisuje Barbora Kodetová

Fotogalerie
42 fotografií