Slovní kopance mezi známými kuchaři už tu dlouho nebyli. Jirka Babica sice tvrdí, že ho Pohlreich nezajímá, ale jak se zdá, zároveň mu nedá spát. „Nevím, o něm vůbec nic, vůbec mě nezajímá. Já ten charakter nemám rád. Když jsme si nemohli konkurovat, tak nevím, proč se do mě pouštěl. Kdyby držel hubu, tak jsme si každý mohli vařit, já pro domácnosti, on pro restaurace a nadávat jim,“ řekl Babica v internetovém pořadu Faco To Face.

Podle něj Pohlreich nehraje fér hru. „Když má tendenci urážet..Já takový lidi nemám rád. Já jsem četl Rychlý šípy a to bylo moje krédo – pomáhej lidem. A jeho bych šoupnul do Bratrstva kočičích pracek. On to v sobě nemá, Babiš to nemá, Zeman to nemá, on to nemá. Jestli by Rychlý šípy vzali jednoho z těchto tří do svého klubu? Nevzali. Ani jednoho bobříka by nedostali,“ podotkl Babica.

Na závěr udeřil ještě poslední kopanec. „Pro mě je opravdu absolutní nýmand. Ale charakterově. Jestli něco umí nebo neumí, je mi úplně jedno,“ dodal kuchař, podle kterého jednu dobu vařily stovky domácností. Nyní ho živí internetové pořady o vaření nebo třeba kuchařky, které vydává.

Video
Video se připravuje ...

Pohlreich si střílí ze svého kolegy z branže FTV Prima

Fotogalerie
33 fotografií