Ačkoliv už jednou na TV Nova Pohlreich krátkodobě účinkoval, informace o největším televizním přestupu všechny překvapila.

„Nový projekt připravuje produkční společnost, která dělá i pořad MasterChef. Beru to tak, že herci také hrají ve všech televizích, tak proč já bych nemohl být taky někde jinde než na Primě?“ nechal se šéfkuchař slyšet pro eXtra.cz.

„Žádnou exkluzivitu pro televizi Prima nemám, tohle byla zajímavá nabídka, dobrý formát, a tak jsem si říkal, že není důvod to nevzít. Kde je dobrý formát, tam jsem já,“ dodal pobaveně.

„Ale není tam žádný problém. S Primou jsem se dohodl předem,“ ujistil Pohlreich všechny zvědavce s tím, že žádné drama se s přijetím konkurenční nabídky nekonalo.

Tvůrci nového pořadu Pohlreichův souboj restaurací se inspirovali úspěšným zahraničním vzorem Ramsay’s Best Restaurant. Proti sobě se vždy postaví dvě restaurace se stejným zaměřením. Hodnotit se bude nejen kvalita pokrmů, ale také servis, jak se lidé v dané restauraci cítí a jak fungují týmy.

„Až to uvidíte, nebudete věřit vlastním očím, co tady je za šikovné lidi, které nikdo nezná,“ láká Pohlreich. Na obrazovky se jeho nová show má dostat už během jara.

Video
Video se připravuje ...

Zásadní rozpor v manželství Zdeňka Pohlreicha: Kvůli covidu Kisa Císařová

Fotogalerie
36 fotografií