Být kamarádkou celebrity je jistě těžké - především proto, že takové osobnosti mají povětšinou dosti nabitý pracovní diář, v němž není moc času na setkávání s přáteli. Své o tom ví i zpěvačka Jitka Zelenková, která na sociální síti sdílela fotku „třech holek z Rakovníka“„Známe se od základní školy a celé ty roky spolu kamarádíme,“ uvedla u snímku, na němž se všechny tři ženy upřímně usmívají.

„Naposledy jsme se viděly loni v září. Jako vždycky jsme se nasmály a já slíbila, že si udělám víc času a přijedu třeba na víkend, abychom všechno pořádně probraly,“ pokračovala smutně interpretka oblíbených hitů Bez lásky láska není, Když se narodíme či třeba Ty mně smíš i lhát. Jenže jak se bohužel říká, člověk míní... Pánbůh mění. „Včera mi Miládka zavolala, že už se ve třech nikdy nepotkáme. Hanka nás včera opustila. Naše Hanka!“ 

Video
délka: 02:05.60
Video se připravuje ...

Jitka Zelenková: Zcestovala celý svět, dvě nejkrásnější mětsa ji ale chybí! Kisa Císařova, Aleš Brunclík

„A já to pořád nemůžu pochopit, je mi to moc líto a myslím na její blízké, na její rodinu. A taky na to, jak utíká čas, a jak veledůležití jsou v životě lidé, se kterými je vám prostě dobře…“ posteskla si zpěvačka, která se během své úspěšné kariéry také musela rozloučit s nejedním umělcem, s nímž ji kromě práce pojilo i přátelství - třeba s Karlem Gottem (†80) či Ladislavem Štaidlem (†75). Své kamarádce poděkovala za to, jaká byla. „Šťastný let,“ popřála jí do nebe.

Fotogalerie
66 fotografií