Být kamarádkou celebrity je jistě těžké - především proto, že takové osobnosti mají povětšinou dosti nabitý pracovní diář, v němž není moc času na setkávání s přáteli. Své o tom ví i zpěvačka Jitka Zelenková, která na sociální síti sdílela fotku „třech holek z Rakovníka“„Známe se od základní školy a celé ty roky spolu kamarádíme,“ uvedla u snímku, na němž se všechny tři ženy upřímně usmívají.

„Naposledy jsme se viděly loni v září. Jako vždycky jsme se nasmály a já slíbila, že si udělám víc času a přijedu třeba na víkend, abychom všechno pořádně probraly,“ pokračovala smutně interpretka oblíbených hitů Bez lásky láska není, Když se narodíme či třeba Ty mně smíš i lhát. Jenže jak se bohužel říká, člověk míní... Pánbůh mění. „Včera mi Miládka zavolala, že už se ve třech nikdy nepotkáme. Hanka nás včera opustila. Naše Hanka!“ 

Video
Video se připravuje ...

Jitka Zelenková: Zcestovala celý svět, dvě nejkrásnější mětsa ji ale chybí! Kisa Císařova, Aleš Brunclík

„A já to pořád nemůžu pochopit, je mi to moc líto a myslím na její blízké, na její rodinu. A taky na to, jak utíká čas, a jak veledůležití jsou v životě lidé, se kterými je vám prostě dobře…“ posteskla si zpěvačka, která se během své úspěšné kariéry také musela rozloučit s nejedním umělcem, s nímž ji kromě práce pojilo i přátelství - třeba s Karlem Gottem (†80) či Ladislavem Štaidlem (†75). Své kamarádce poděkovala za to, jaká byla. „Šťastný let,“ popřála jí do nebe.

Fotogalerie
66 fotografií