Seriálové hvězdě už prý šlo na nervy, jak ji všichni kolem ní přestěhovali na chalupu u Zruče nad Sázavou. Chce vše uvést na pravou míru. „Samozřejmě tam trávím jaro, léto, podzim, ale trvale tam žije syn Jára. A já jsem zase trvale hlášená v Praze, kde jsem se narodila. A snad budu brzy majitelkou bytu,“ konstatovala Obermaierová.

Kam dává honoráře

Do Hulic si ráda jezdí odpočinout a taky tam má dost prostoru, aby za ní mohla přijet návštěva. Ale pořád je jednou nohou v hlavním městě. „Je to pohodlnější i kvůli natáčení Ulice,“ říká Obermaierová spokojeně.

Právě seriál, v němž je od roku 2005, jí umožnil dát dohromady peníze na žižkovskou garsonku. „Napřed jsem dvacet let dávala do kupy chalupu, kterou jsem zdědila, aby tam mohl Jaroušek celoročně žít. A pak jsem šetřila na koupi bytu,“ prozradila herečka, co dělá s penězi, které vydělá.

Starost až do smrti

V paneláku si váží toho, že nemusí nic řešit. „Otočím kohoutkem a teče teplá voda. Nestarám se o nic, jen uklidím a je hotovo. Barák je starost až do smrti,“ zdůraznila Obermaierová.

Z většího do menšího

Když byl Jarda ještě kluk, bydleli spolu ve třípokojovém bytě, když vyrostl a přestěhoval se na chalupu, vyměnila Jarka velký byt za garsonku ve vedlejším vchodu.

 

Video
Video se připravuje ...

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony! David Turek

Fotogalerie
46 fotografií