Terapie fotkou. Díky za možnost nacházet komfortní zónu, klid a sebevědomí i tam, kde to dřív nebylo možné,“ napsala Kusnjerová k odvážným fotografiím, na kterých se nechala zvěčnit jen ve spodním prádle tělové barvy.

V korzetu a podvazcích nepůsobí ale vůbec sexisticky, naopak, její snímky jsou velmi křehké. Tak jako její duše, kterou si léčí. Herečka nedávno totiž přiznala, že trpí úzkostnou poruchou a panickými atakami.

„Nemohla jsem ve vteřině dýchat, mluvit. Jen v křečích zvracet a modlit se, abych přežila. Přežila nejen kolotoč průjmů, zvracení, zimnic a horeček. Ale i vír. Myšlenkový vír plný výčitek, špatných pocitů, strachu a naprostýho zoufalství z nepochopení. Nepochopení toho, proč mi zrovna tohle tělo a hlava dělá,“ svěřila se Hana. Jediné, co jí tehdy pomáhalo, byl Neurol.

Nakonec ale zvolila léčbu pomocí terapie, medikace, čínské medicíny, lázní, léčitelů a také ji velmi pomáhá podpora její sestry a přátel. Úzkostná porucha se vrací bez varování, ale Hana dělá, co může, aby jí alespoň trochu utekla.  

 

Video
délka: 00:37.05
Video se připravuje ...

Slibovaný velký návrat je tu: Dveře Ordinace se otevírají a v nich Lukáš Hejlík jako Jáchym Kalina! TV Nova

Fotogalerie
31 fotografií