Jedno se herečce Janě Holcové, kterou si národ zamiloval v roli záchranářky Zity ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, musí uznat - že je nekonvenční. Křehká plavovláska, která jinak hraje ve vyhlášeném Dejvickém divadle v Praze, totiž sdílela na instagramu video, ze kterého se nepochybně mnohým jejím pánským fanouškům zatajil dech. A ne proto, že v něm balancuje na skládacích schůdkách!

Její přání požehnaných Vánoc, které v podobě videa zveřejnila ve čtvrtou adventní neděli, bylo velmi originální. Společně se svou dcerou Emou (18), která vzešla z jejího bývalého vztahu s hereckým kolegou Davidem Novotným (53), známá herečka v několikavteřinovém záznamu zdobí za doprovodu koledy vánoční stromeček. Jenže na sobě má jenom bikiny a zimní čepici na hlavě!

Video
Video se připravuje ...

Ordinace v růžové zahradě 2 získala novou posilu: Kvůli roli prošla herečka proměnou! TV Nova

Obě dámy, ta mladší i ta o něco starší, tak všem dávají na odiv svá dokonalá, štíhlá tělíčka, i smysl pro humor, který ocenili nejenom fanoušci Holcové, ale i kolegové z branže - například hercům Radimu Fialovi (51) či Ivanu Luptákovi (36). S těmi se Holcová potkává před kamerou výše zmiňovaného "nekonečného" seriálu, jenž se k nelibosti mnoha diváků z TV Nova přesunul na placenou platformu Voyo.

Fotogalerie
32 fotografií