Lucčiným dětským snem bylo zpívat nebo tančit a bezdětná Hanka, která k ní přilnula i s manželem Štefanem Margitou (66) jako k vlastní dceři, ji v tom podporovala.

Vnitřní boj

Když pak loni přišel Margitův dvorní skladatel a rodinný přítel Michal Kindl (34) s tím, že by měl pro »jejich« Lucii vánoční písničku, tak zajásala. „V červnu mi přišla zpráva od Michala s textem i hudbou. Tehdy mě podporovala i Hanka, ať do toho jdu,“ prozradila Borhyová. Jenže dva měsíce nato Zagorová bohužel zemřela. „V srpnu přišla ta smutná událost a od té chvíle se mi do toho vůbec nechtělo. Řekla jsem, že to teď dělat nebudeme,“ přiznala Lucie v rozhovoru pro super.cz svůj vnitřní boj.

Tak by to chtěla...

Přesto Splněná přání nakonec nazpívala. „V říjnu Michal zavolal s tím, že to musíme udělat, že by to tak Hanička chtěla,“ svěřila se moderátorka. A tak o první adventní neděli spatřila světlo světa nejen vánoční píseň, ale i klip.

Děti z klipu

Fanoušci, kteří se domnívají, že v klipu vystupují Lucčiny děti, jsou na omylu. „Zpívat chtěly, byly rády, že píseň vyšla, ale v klipu nehrají, tam mám herecké děti. Linduška s Lucasem tam sice toužili hrát a jsou smutní, že tam nejsou, ale zatím takto chráním jejich soukromí,“ prozradila maminka osmileté dcery Lindy a čtrnáctiletého syna Lucase.

Video
Video se připravuje ...

Borhyová a Koranteng na Slavíkovi: Lucie se dala na disco! David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
43 fotografií