Portálu Expres.cz se podařilo nafotit Víta Starého, jak se prochází po ulicích o berlích. Tím částečně vyvrátili spekulace o amputaci. A zpěvákovi sousedé si myslí to stejné. „Viděl jsem ho tu před domem asi před týdnem. Já tudy chodím každý den venčit svého psa. On vycházel z baráku a šly s ním dvě ženy. Nepřišlo mi, že by měl amputovanou nohu. Nevypadal nejlépe, ale normálně chodil,“ popsal jeho současný stav starší pán ze sousedství.

Známí ho viděli, jak chodí po městě bez berlí. Těžko by takhle rychle už měl protézu, a pokud ano, určitě by nezvládl tak dobře chodit bez berlí,“ tvrdil jiný zdroj Expresu.cz. Zdá se tedy, že naštěstí pro Víta o nohu skutečně nepřišel.

Navíc se po návratu z protidrogové léčebny velmi rychle vrátil zpět do běžného života. I když do svého uzamčeného. Podle sousedů se přestal stýkat i se svými nejbližšími přáteli, s kluky z kapely. „Oni ho zazdili a on se teď uzavřel před světem. Nechce s nikým moc mluvit a my se mu ani nedivíme... Když se k němu takhle zachovali jeho kamarádi, je celkem pochopitelné, že nevěří cizím lidem,“ rozpovídali se sousedé z Plzně, kde zpěvák žije v domku se svou maminkou Janou.

Místo kamarádů mu teď prý dělá společnost jistá slečna. Starý se měl producírovat městem s dívkou, s níž se držel za ruce a chovali se jako zamilované hrdličky. Možná se na něj alespoň v tomhle usmálo štěstí, a bude tak mít důvod vydat se tentokrát na správnou cestu životem.

Video
Video se připravuje ...

Jak je na tom dnes Víťa Starý? Překvapivě silná slova Pepy Bolana z Mandrage! FTV Prima, Prima Cool

Fotogalerie
37 fotografií