Sobota 20. července 2024
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav
Oblačno 27°C

Bouřlivé i poklidné: Rozchody slavných v roce 2022!

/
 • Rozchody slavných
  31. prosince 2022 ● 11:30

  Něco krásného začíná a něco krásného končí. To druhé letos platilo hned pro celou řadu známých českých i zahraničních párů, kterým se jejich vztah rozpadl. Často byla za rozchodem nevěra, někdy jenom to, že si ti dva prostě nerozuměli. Tady je přehled letošních partnerských zkrachovalců.

 • 1.

  Pavla Tomicová (60) a Ondřej Malý (56)

  Dlouho držela bobříka mlčení a ztrácela se před očima. Až po půl roce vyšlo najevo, že oblíbené herečce krachlo po 19 letech manželství. Herec jí oznámil, že odchází za jejich kolegyní Kristýnou Kociánovou (37), s níž má od září potomka.

  Pavla Tomicová s manželem Ondřejem Malým
  Autor: archiv Blesk

 • 2.

  Eva Decastelo (44) a René Decastelo (49)

  Nešťastná třináctka! Moderátorka a scenárista se rozvedli po 13 letech. „Za naším rozchodem nebyl nikdo třetí,“ tvrdí svorně. On má ragbistku Evu Korniovou Jung (41), ona fotografa Tomáše Třeštíka (44).

  René a Eva Decastelo
  Autor: Jan Tůma

 • 3.

  Lucie Vondráčková (42) a Petr Vojnar (46)

  „Někdy se to tak stane. Z lásky je přátelství. Zažili jste to? Pěkný den všem,“ tak zpěvačka oznámila na sítích rozchod s moderátorem. Jako dvojice jsou už k vidění jen v klipu zpěváka Raega k písni Potřebuju pauzu.

  Lucie Vondráčková tokala s Petrem Vojnarem
  Autor: CNC_David Kundrát

 • 4.

  Inna Puhajková (36) a Jiří Rákosník (41)

  Všechny vztahy sportovní moderátorky TV Nova končí hledáním nového bydlení. „O stěhování tak minimálně rok nechci ani slyšet. Nekonečný příběh,“ zařekla se Jágrova ex po rozchodu s marketingovým ředitelem.

  Jiří Rákosník je velmi úspěšný manažer a milovník hokeje
  Autor: facebook.com
  Inna Puhajková na Kostarice.
  Autor: instagram: Inna Puhajková

 • 5.

  Ivan Trojan (58) a Klára Pollertová-Trojanová (51)

  Tohle nečekali snad ani oni. Po 30 letech manželství si vypořádali společný majetek. Herec už několik měsíců žije sám se psem v domě v pražských Košířích, herečka se přestěhovala se syny na Smíchov.

  Ivan a Klára Trojanovi žijí odloučeně.
  Autor: M. Hykl, P. Machan

 • 6.

  Aneta Vignerová (35) a Petr Kolečko (38)

  Scenárista seriálů Most! a Okresní přebor se zakoukal do Denisy Nesvačilové (31) a modelka musela jít i s jejich dvouletým synkem Jiříkem z domu. Pak se k sobě na chvíli vrátili, potom zase rozešli a tak pořád dokolečka.

  Petr Kolečko a Aneta Vignerová ještě jako pár.
  Autor: FTV Prima

 • 7.

  Natálie Grossová (20) a Daniel Matoušek (21)

  Dozpívali a dotančili spolu! Talentovaná muzikálová zpěvačka se po dvou letech randění rozešla s operním pěvcem. „Řekli jsme si, že to neklape, a šli od sebe,“ konstatovala dcera zesnulého premiéra.

  Natálka Grossová byla zamilovaná do operního pěvce Daniela Matouška.
  Autor: Profimedia.cz

 • 8.

  Peter Nagy (63) a tajemná přítelkyně

  Slovenský zpěvák se po 9 letech rozešel se svou paní Columbovou. „Toto léto je někdy až bolestivě krásné... A já vysílám kouřové signály – hledá se obyčejná upřímná láska...“ napsal na sociální síť.

  Osamělý Peter Nagy
  Autor: CNC_Martin Hykl

 • 9.

  Bára Basiková (59) a pán z Liberce

  S urostlým potetovaným fešákem si užila dovolenou u moře, vzala ho mezi své kamarády, ale vztah bohužel nevydržel. „Bylo to setkání Báry Basikové s pánem z Liberce,“ tak o něm mluvila zpěvačka.

  Bára Basiková
  Autor: Martin Hykl, Profimedia.cz

 • 10.

  Jakub Železný (49) a Markéta Smilková (38)

  Opět sám je moderátor zpravodajství České televize. Po 13 letech ho opustila přítelkyně a matka jejich syna Šimona (11). Syn bývalého ředitele televize Nova hledal útěchu i na dně lahve.

  Jakub Železný už není s přítelkyní Markétou
  Autor: Martin Hykl, ČT

 • 11.

  Veronika Žilková (61) a Martin Stropnický (66)

  Přišlo to jako – mail z Izraele! „Dostala jsem mail, že mě už nemiluje a jeho případný nový vztah je jen toho důsledek a že se omlouvá,“ svěřila herečka o krachu 14letého manželství s velvyslancem, který si nabrnkl svou podřízenou.

  Veronika Žilková na poslední dovolené, krátce po ní od ní manžel Martin Stropnický odešel. Trpí i dcera Kordula.
  Autor: repro foto FTV Prima

 • 12.

  Roman Šebrle (47) a Eva Šebrlová (45)

  Manželství moderátora a olympijského vítěze v desetiboji doklopýtalo do smutného cíle po 21 letech. „Je mi to líto. Prostě takový je život a někdy se to tak vyvine,“ okomentoval rozpad vztahu Šebrle.

  Roman Šebrle s manželkou Evou
  Autor: Foto: Instagram a archiv Blesku

 • 13.

  Bára Jánová (33) a Ladislav Ondřej (31)

  Láska napříč seriály jim vydržela jen půl roku. Potvora ze Slunečné a syn primáře Mázla z konkurenční Ordinace v růžové zahradě 2 si dali »sbohem a šáteček« po Bářině návratu z reality show Survivor.

  Bára Jánová a Ladislav Ondřej na dovolené v Peci pod Sněžkou
  Autor: instagram

 • 14.

  Světlana Nálepková (62) a Václav Pleska (43)

  Jako na houpačce byl vztah herečky a zpěvačky s o 19 let mladším fotografem, napsal po 12 letech soužití.

  Světlana Nálepková s partnerem
  Autor: Profimedia
 • 15.

  Monika Bagárová (28) a Makhmud Muradov (32)

  Rozbitý džbán se nemá slepovat! Návrat zpěvačky k zápasníkovi MMA kvůli dceři Rumince (2) nevyšel. „Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost,“ řekla v červenci Monika.

  Monika Bagárová a Makhmud Muradov
  Autor: profimedia.cz

 • 16.

  Petr Batěk (50) a Magdalena Wronková (30)

  Krásná zpěvačka a herečka se během natáčení filmu Cirkus Maximus zamilovala do představitele ryšavého cirkusáka Borise. Jejich vztah vydržel jen tři čtvrtě roku.

  Magdalena Wronková a Petr Batěk
  Autor: profimedia.cz

 • 17.

  Pavel Batěk (47) a Jana Baťková (31)

  Po šesti letech se v tichosti rozvedl i slavnější bratr Petra Baťka. Bylo to o to bolestnější, že herec a bývalá zvukařka České televize vychovávají dvě malé děti. „Byl to očistec,“ řekla o rozvodu Jana.

  Herec Pavel Batěk (47): Utajený rozvod!
  Autor: Marek Pátek, Facebook

 • 18.

  Kamila Nývltová (33) a Josef (35)

  Místo svatby s fitness trenérem se muzikálová Kleopatra dočkala po pěti letech rozchodu. „Rozešli jsem se, protože každý chtěl od života něco jiného, ale je to pro oba lepší. Rozchod proběhl v klidu,“ prohlásila.

  Kamila Nývltová s Pepou
  Autor: instagram.com

 • 19.

  Iva Pazderková (42) a Hynek Lorenc (37)

  Blbý rok měla i »blbá blondýna« s přítelem. „Byli jsme spolu šest let a prostě se to tak stalo, že jsme zjistili, že bude lepší, když se naše cesty rozejdou. Byla to mírová dohoda,“ řekla herečka pro Showtime.

  S produkčním Hynkem se Iva seznámila v show Tvoje tvář má známý hlas.
  Autor: Profimedia.cz

 • 20.

  Petr Kolář (55) a Markéta Ujčíková

  Rockerovi v exekuci zahřívala lože exmanželka hokejového šampiona Viktora Ujčíka (50) jen necelý půlrok. „Mám se fajn. Prodávám dům a už nemám přítelkyni Markétu,“ tvrdil zpěvák hitu Ještě že tě, lásko, mám.

  Petr Kolář s partnerkou
  Autor: Martin Hykl

 • 21.

  Katie Holmesová (44) a Bobby Wooten III. (33)

  Bývalka Toma Cruise (60), se kterým má dceru Suri (16), si začala se začínajícím hercem zkraje roku. Románek jim ale vydržel jen osm měsíců, rozešli se v listopadu. „Neměli pocit, že by to dlouhodobě fungovalo,“ prozradil nejmenovaný zdroj.

  Katie Holmes a Bobby Wooten III.
  Autor: Profimedia

 • 22.

  Harry Styles (28) a Olivia Wildeová (38)

  Umělecký pár se rozhodl po skoro dvou letech dát si pauzu. „Nikdo nikoho neponížil, pro Harryho to byl jeho nejdelší vztah,“ uvedl nejmenovaný známý páru. Ten spolu ještě před rozchodem natočil film To nic, drahá.

  Harry Styles a Olivia Wilde se dali dohromady během natáčení filmu To nic, drahá (Don't Worry Darling)
  Autor: profimedia.cz

 • 23.

  Dan Reynolds (35) a Aja Volkmanová (42)

  Frontman Imagine Dragons, momentálně nejznámější poprockové kapely na světě, se s hudebnicí rozešel už v roce 2018. Krátce nato se ale kvůli svým čtyřem dětem dali dohromady. Teď je konec prý už definitivní.

  Dan Reynolds z kapely Imagine Dragons s manželkou
  Autor: Profimedia

 • 24.

  Leonardo DiCaprio (48) a Camila Morroneová (25)

  Zřejmě rozchod roku! Herec dostál své pověsti, a jakmile svůdná modelka dosáhla věku 25 let, krátce nato ji vyměnil za mladší model. Leo prostě se »staršími« slečnami nerandí...

  Leonardo DiCaprio a mladinká Camila Morrone
  Autor: Profimedia

 • 25.

  Madonna (64) a Ahlamalik Williams (28)

  Nestárnoucí popová královna je známá svojí slabostí pro zajíčky, toho posledního, mimochodem šlo o jejího vlastního tanečníka, odkopla po třech letech randění. Údajně kvůli tomu, že každý byl – logicky – v jiné fázi života...

  Madonna a Ahlamalik Williams
  Autor: profimedia.cz
 • 26.

  Julia Foxová (32) a Kanye West (45)

  Od loňského rozvodu s Kim Kardashianovou (42) se americký rapper snaží navázat vážnou známost, místo toho ale dostává jedny kopačky za druhými. Letos mu to nevyšlo právě třeba s italsko-americkou herečkou a modelkou...

  Kanye West a Julie Fox
  Autor: archiv Blesku

 • 27.

  Jakub Jankto (26) a Markéta Ottomanská

  Vztah sparťanského fotbalisty, z něhož vzešel synek David (3), je v troskách. „Loni o Vánocích mě před synem chtěl napadnout na ulici,“ tvrdila Markéta s tím, že bohatý reprezentant neplatí alimenty.

  Jakub Jankto (26) a Markéta Ottomanská
  Autor: archiv Blesku

 • 28.

  Gerard Piqué (35) a Shakira (45)

  Fotbalista Barcelony chodil se slavnou zpěvačkou od roku 2011 a mají spolu dva syny, ale letos ji odkopl a vyměnil za milenku Claru (23). Shakira odloučení zprvu těžce nesla: „Je to jako zlý sen!“

  Gerard Piqué (35) a Shakira (45)
  Autor: archiv Blesku
 • 29.

  Martina Hingisová (41) a Harald Leemann (42)

  Slavné tenistce se rozpadlo další manželství, bývalá světová jednička má za sebou druhý rozvod. „Harry a já máme jiné životní cíle,“ oznámila Švýcarka, kterou kdysi marně žádal o ruku i Radek Štěpánek.

  Martina Hingisová (41) a Harald Leemann
  Autor: archiv Blesku

 • 30.

  Jiří »BJP« Procházka (30) a Kamila Kordulíková (34)

  Zápasník MMA, který se stal prvním českým šampionem prestižní kategorie UFC, se s krásnou Kamilou rozešel kvůli plánované odvetě o titul. Pak si však poranil rameno – a teď nemá ani vztah!

  Kamila už se šampionem UFC Procházkou nechodí
  Autor: Profimedia.cz

 • 31.

  Simona Halepová (31) a Toni Iuruc (42)

  Tenisovou šampionku z Rumunska otec varoval, že dvakrát rozvedený miliardář se dvěma dětmi není ta nejlepší partie. Necelý rok po svatbě musela přiznat: „Tati, měl jsi recht!“

  Simona Halepová (31) a Toni Iuruc
  Autor: archiv Blesku

 • 32.

  Tom Brady (45) a Gisele Bündchenová (42)

  Legenda amerického fotbalu a sexy topmodelka podali žádost o rozvod, 13 roků od svatby. Zplodili spolu dva potomky. „Dohodli se na společné péči,“ řekl zdroj z okolí teď už bývalého páru.

  Tom Brady (45) a Gisele Bündchenová (42)
  Autor: archiv Blesku

   

 • 33.

  Galerie

  Fotogalerie
  36 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

verka1: Rozchod Žilková a její Anguš našla vysněnou lásku 👍
Když nejde o život... rozchod po čase se vše srovná 👍

(31. 12. 2022 12:42)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy