„Má dnešní výzva zní: Pusť si oblíbenou koledu a pořádně si na ni zatancuj! Fantazii se meze nekladou, hlavně buď kreativní. U toho se vyfoť nebo natoč, přidej to na instagram, označ můj profil @freescoot a profil @blesk.cz. Pak už stačí jen přidat hashtag #bleskchallenge a počkat, jestli vyhraješ,“ vyzývá influencer Jakub.

Ve videu na Blesk.cz nám ukazuje, jak sám výzvu splnil. „Ty nejzajímavější budu sdílet na svém instagramu,“ slibuje Freescoot, který se sám proslavil videi na internetu, kde předváděl triky s koloběžkou.

Může existovat důvod, že se z nějakého důvodu do této výzvy nemůžete zapojit. „Pak je tady ještě dobroúkol. Najdi strom nebo místo, na který pověsíš něco ze svého šatníku. Něco, co můžeš darovat někomu, kdo to potřebuje víc než ty. Přidej milý vzkaz, co jsi v tom kousku zažil. Věřím, že tento dobrý skutek tě zahřeje u srdce a budeš mít větší radost než obdarovaný,“ dává druhou šanci na zapojení do Blesk advent challenge Freescoot.

Video
Video se připravuje ...

Bleskchallenge 12: Pořádně to rozjeď na koledu 

Pokud splníte jak výzvu, tak dobroúkol, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. Soutěžní hra Blesku probíhá každý všední den až do 20. prosince, a ze všech zúčastněných bude vylosován výherce iPhonu 14. Každý všední den máš díky tomu hned dvě šance na výhru a zároveň tak zvyšuješ možnost vyhrát hlavní cenu, kterou pak dostaneš do Vánoc. Kdo bude zítřejším vyzyvatelem? To zjistíš na Blesk.cz.

Kompletní pravidla Blesk advent challenge najdete zde.
Fotogalerie
53 fotografií