„Pojďme se podívat zpátky do minulosti,“ napsala na sociální síť Eva Decastelo a připojila snímek, jenž vypadá celkem retro. „Rok si snad ani netroufnu odhadnout. Bože,“ děsila se nad svou mladičkou tváří. I když byla velice půvabná, přece jenom se dá bez přehánění říct, že nyní jí to sluší daleko víc.

A ona sama o sobě byla přesvědčená, že jí to neslušelo vůbec. „Tomuhle nepomůže ani Faceapp!“ děsila se nad snímkem, kde má místo svých obvyklých kadeří kudrnaté vlasy skoro jako ovečka, a na očích brýle, které jí dodávaly zbytečně „učitelkovskou“ vizáž a zakrývaly její krásné zelené oči.

Video
Video se připravuje ...

Zamilovaná Eva Decastelo: Na Nový rok útěk z Česka! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

„Ty nosíš brýle?“ podivovala se pod snímkem i Ornella Koktová (29). Ta patrně už neví, že Evu dříve trápila krátkozrakost. V prosinci 2011 však od manžela, scenáristy Reného (49), s nímž se nyní rozvádí, dostala „dárkem“ operaci očí. Díky ní pak už brýle nosit nemusela.

Na veřejnosti však byla v brýlích k vidění minimálně. „Vytahovala je jen v nejnutnějších případech. Hlavně při řízení auta nebo v kině. Snažila jsem se, aby mě s nimi nikdo nevyfotil, protože si myslím, že mi brýle nesluší,“ svěřila se Eva před více než deseti lety.

Fotogalerie
54 fotografií