Na první pohled bylo jasné, že zamilované hrdličky už nic nechtějí tajit a schovávat se v temném koutě. Naopak, když Eva nemoderovala na pódiu, tak se tulila k Tomášovi a koukala na něho jako na svatý obrázek. On jí to vracel objetím a hřejivými slovy. 

Po akci dokonce fotograf své nové lásce veřejně vyznal lásku na sociálních sítích. „Díky za ten klid, kterej jsem díky Tobě konečně našel,“ napsal Tomáš na facebook a připojil společnou fotku ze křtu. 

Tak ještě vyřešit svá manželství, Eva je stála vdaná za scenáristu Reného Decastela a Tomáš je ženatý se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, a pak už jim nic nebude bránit ve společné cestě. 

Herečka Bára Mottlová, jež nafotila nový charitativní kalendář s názvem "is it NORMAL?", překvapila růžovou parukou a výstředním oblečením.

Video
Video se připravuje ...

Zamilovaná Eva Decastelo: Na Nový rok útěk z Česka! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Výtěžek z jeho prodeje pokryje část nákladů na pomůcky a rehabilitace 5letého Jáchymka, kterému byla po prenatálním krvácení do mozku diagnostikována dětská mozková obrna. Postupně se přidala i epilepsie, celkové psychomotorické opoždění a aktuálně dle psychologického vyšetření i středně těžká mentální retardace.

Fotogalerie
52 fotografií