Herečka Kirstie Alleyová zemřela po krátkém boji s rakovinou, s nemocí bojovala tajně. O jejím nečekaném skonu informovaly její děti na sociální síti a pro agenturu AP informaci potvrdil heččin manažer Donovan Daughtry.

S Kirstie se prostřednictvím sociální sítě rozloučil i její herecký partner z filmu Kdopak to mluví John Travolta. „S Kirstie jsem měl jeden z nejzvláštnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluju tě, Kirstie. Vím, že se ještě uvidíme,“ napsal k jejímu snímku.

Kromě herectví ovšem Alleyovou pojila s Johnem Travoltou i církev. I Alleyová se totiž hrdě hlásila k scientologii, ke které se dostala v době, kdy bojovala se svou závislostí na kokainu, od které jí prý pomohl scientologický program Narconon, později se dokonce stala jeho mluvčí a v roce 2007 věnovala církvi 5 milionů dolarů.

Pro Travoltu jde navíc o druhé úmrtí herecké kolegyně v průběhu několika měsíců. V srpnu letošního roku zemřela Olivia Newton Johnová, se kterou legendární herec zazářil v muzikálu Pomáda. Je tak jasné, že na rok 2022 zřejmě příliš rád vzpomínat nebude.

Video
délka: 01:28.66
Video se připravuje ...

Dancing with the stars - Kirstie Alley v oblíbeném pořadu Youtube.com

Fotogalerie
38 fotografií