Co přesně se osudný den stalo, není úplně jisté. Jen pár hodin před děsivým činem ve středu večer byl Jan Pokorný na společenské akci, kde představoval svého nového přítele, vše se zdálo být v pořádku.

Proč se Jan Pokorný rozhodl ukončit svůj život, není jasné, jisté ale je, že jeho brzký odchod ze světa zasáhl mnoho jeho blízkých. „Honzíčku, stál jsem u tvého domu a myslel na Tebe, na nás, jak jsme spolu přicházeli s naším vnitřním štěstím a neskonalou láskou. Bohužel dnes ti zapaluji jen několik svíček, světýlka, která snad vidíš a viděl jsi, s jakou pokorou, soucitem a nekonečnou láskou jsem je zapálil a myslel jsem při tom jen a jen na Tebe,“ napsal zdrcený Martin na sociální síť, kam přidal i několik snímků hořících svíček u stylistova portrétu.

„Není to naposledy, rád bych, aby Tě moje vnitřní světlo doprovázelo napořád, nevzdám se toho, nikdy, protože to, co jsme prožili, byl nejkrásnější čas v mém životě. Svítím Ti na tvou cestu, upřímně, čistě a láskyplně, stejně tak, jak Tě miluju, navždy… posílám světýlka mé duše, která je zalita láskou k Tobě, jen k Tobě. Miluju Tě,“ zakončil Martin své dojemné vyznání.

V předvečer nešťastného činu byl Pokorný podle svědků šťastný a nikoho nenapadlo, k jakému činu se rozhodl.

Video
délka: 00:44.24
Video se připravuje ...

Zemřel Jan Pokorný (†39), jeden z nejuznávanějších českých stylistů. Videohub

Fotogalerie
58 fotografií