Procházka a Pokorný se dobře znali. Shodou tragických okolností jejich osudy bohužel skončily podobným způsobem… Procházka, který oblékal například Kateřinu Kornovou (55) či Lucii Bílou (56), dobrovolně ukončil svůj život už v roce 2006.

Talentovaný mladík se k činu uchýlil po rozchodu s milovaným mužem. Dobrovolně se tehdy předávkoval léky. Když ho našli, už mu nebylo pomoci.

Smrt Honzy Pokorného je zatím stále zahalena tajemstvím, zdá se ale, že ho k ní možná dovedly podobné motivy, jako tomu bylo u jeho kamaráda. Nedlouho před svým skonem na sociální sítě umístil svůj poslední příspěvek - píseň od Céline Dionové (54) s názvem For The Lover That I Lost, tedy v češtině Pro milence, kterého jsem ztratil.

„Myslím na tvé rty a způsob, jakým líbají. Je toho tolik, co mi chybí. Seděl jsi na pláži, pořád jsi byl na dosah. A bez tebe jsem se necítil svobodný. Všechny vzpomínky působí jako kouzlo, všechny ty boje vypadají tak sladce, všechno, čím jsme byli, má lásko, je tragické. A ty jsi to poslední, co potřebuji. Tak jsem položil tucet růží pro milence, kterého jsem ztratil,“ zní v textu písně slavné zpěvačky.

Smrt blízkého přítele Františky Čížkové (†67), Jitky Schneiderové (49), Simony Krainové (49) a celé řady dalších slavných osobností je o to překvapivější, že se až do poslední chvíle zdálo, že Pokorný prožívá krásný vztah. Ještě ve středu večer, před čtvrtečním skokem z okna, na večírku všem zamilovaně představoval svého nového přítele. Pak ale měla přijít ostrá hádka…

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

Video
délka: 00:44.24
Video se připravuje ...

Zemřel Jan Pokorný (†39), jeden z nejuznávanějších českých stylistů. Videohub

Fotogalerie
130 fotografií