Po smrti Jana Pokorného se vyjádřila řada hvězd, jeho spolupracovníků i přátel. Jeho životní partner byl ovšem na rozdíl od některých velmi stručný. „Navždy Tě mám v srdci, navždycky,“ napsal jen na svůj instagram, když připojil společnou černobílou fotografii.

Teď se poprvé rozmluvil trochu víc. Nastínil, že o nešťastnou lásku, kterou naznačoval stylistův poslední příspěvek na sociálních sítích, vůbec nešlo. „Honzíčku, 1. 12. ses rozhodl, že opustíš tento svět. Je to neskutečně těžké přijmout nejen pro mě, ale i pro všechny kamarády, kteří tě měli rádi. Já sám tomu těžko můžu uvěřit,“ začal svůj delší text, v němž se vypsal z některých emocí.

Martin se svěřil, že mu stále připadá, jako by šlo jen o ošklivý sen, ze kterého se co nevidět probudí. „Měli jsme spolu krásný vztah zalitý opravdovou láskou. Moje rodina tě přijala jako vlastního. Měli jsme mraky krásných plánů a naše poslední společné chvíle byly harmonické a plné legrace, stejně jako náš život,“ prozradil.

„Nerozumím tomu, proč tě tahle momentální černá chvíle ovládla natolik, že ses rozhodl se vším skončit. Nezbývá ale než to respektovat. Tvoje místo u mě v srdci ale zůstane navždy. Miluju Tě, Tebe,“ rozloučil se otřesený Martin se svou láskou.

Potýkáte se s problémy?

Máte pocit, že se nic nedaří a už nemůžete dál? Nestyďte se požádat o pomoc.

Linka první psychické pomoci, nonstop a zdarma: 116 123

Linka bezpečí pro děti a mládež, nonstop a zdarma: 116 111

Video
délka: 00:44.24
Video se připravuje ...

Zemřel Jan Pokorný (†39), jeden z nejuznávanějších českých stylistů. Videohub

Fotogalerie
82 fotografií