Voxel s manželkou už mají doma dva syny, teď k nim přibyla ještě holčička. „Světe, tohle je naše první malá princezna - Malène Lebedová, neboli Malenka,“ oznámil zpěvák na sociálních sítích a naznačil, že by po Malence mohli přijít ještě další děti.  

„Je tu teprve pár dnů a už nám mění život, ostatně jako oba naši úžasní synečci Vašík a Jozua... Maminka Maruška to vše krásně zvládla. Jsi úžasná, lásko... Miluju vás všechny,“ vyznal se hrdý táta. 

Lebedová rodila v Kroměříži a podle zpěváka měli velké štěstí na úžasný personál. „Opravdu jsme ještě nikdy nezažili tak srdečný, laskavý přístup všech okolo – doktorů, sestřiček,.. Moc vám děkujeme, že jste nám pomohli k zažití toho nejkrásnějšího porodu, co jsme zažili (a já mohl být poprvé u toho!),“ pochvaloval si. 

Pak už jen vzkázal, že si jde užívat krásné chvíle s rodinou, a poděkoval všem za milá slova. „A pokud máte zájem se dozvědět více o tzv. ,laskavém císaři‘, což je to, co jsme zažili, tak třeba za pár dní o tom napíšeme víc. A možná i s videem. Protože laskavosti při příchodu na svět není nikdy dost,“ navnadil zvědavce. 

Očekávání miminka manželé odtajnili teprve nedávno. Učinili tak na konci listopadu ve videoklipu k nové vánoční písničce Vánoce přicházejí. Před kamerou se totiž objevila i Marie – a její bříško už zkrátka nešlo schovat. Kromě dcery Malène mají Lebedovi ještě osmiletého Václava a čtyřletého Jozuu.

Monogamie? Nic pro nás!

Manželé Lebedovi loni v červnu oznámili, že se rozhodli „otevřít“ své manželství a vyzkoušet i jiný partnerský život, než jen ten monogamní. „Rozhodli jsme se dát sobě samotným i tomu druhému naprostou svobodu, volnost, lásku, pochopení. Rozhodli jsme se, že se NEBUDEME VLASTNIT a uvědomili si, že to, co společnost považuje za lásku, je častokrát jen ono vlastnění, žárlivost, závislost, lpění na druhém,“ svěřil se Voxel tehdy na instagramu.

 

Video
Video se připravuje ...

O čem se mlčí: Polyamorie nás nutí zkoumat své vlastní vztahy Videohub

Fotogalerie
53 fotografií