Známý zpěvák Václav Lebeda, známější jako Voxel, loni společně se svou paní podlehli tehdejšímu trendu polyamorie, kterou kromě herečky Terezy Těžké (26) přiznala i třeba zpěvačka Iva Frühlingová (40). Po desetiletém, zdánlivě idylickém manželství náhle sdíleli fotky s novými, respektive s dalšími partnery, a zdálo se, že jim tato volnost vyhovuje. To je však už minulostí. Manželé zřejmě došli k závěru, že tento způsob života není nic pro ně... a už spolu zase vrkají jako dvě hrdličky. A nejenom vrkají!

Návrat k monogamii totiž zjevně „oslavili“ třetím společným dítkem! Krásnou novinku odhalili světu skrze videoklip nové písničky s názvem Vánoce přicházejí, kterou pro Voxela jeho paní Marie napsala minulý rok. Přestože původně to byl jenom dárek, který pro svého manžela složila, nazpívala, a společně se syny tajně nahrála, zatímco Voxel jezdil po koncertech, teď si dokonce v klipu i sama zahrála. Zřejmě se tak manželé Lebedovi inspirovali u Klusových, kteří spolu také již pravidelně vystupují.

Každopádně jak pak zpěvák avizoval na sociálních sítích: „Počkejte až na konec, na 'malé' překvapení!“ Poetický, černobílý klip k písni, v níž si manželé vyznávají nehynoucí lásku a touží být už navždy jenom spolu (což jistě milerádi slyší jejich bývalí polyamory partneři), totiž končí záběrem na Mariino těhotenské bříško, které je tedy už pořádně veliké. Až dosud se jim tuhle novinku dařilo tajit - a tohle je ten nejmilejší způsob, jak ji sdílet s fanoušky. A my se pochopitelně přidáváme ke všem gratulacím!

Fotogalerie
41 fotografií