O polyamorii neboli soužití v několika milostných vztazích najednou se v poslední době píše opravdu mnoho. Naši nejznámější vyznavačku netradičních romantických poměrů, herečku Terezu Těžkou (25), po přiznání následovala modelka Daniela Zálešáková (21) a nejnověji manželský pár Václav a Marie Lebedovi.

„Rozhodli jsme se dát nám samotným i tomu druhému naprostou svobodu, volnost, lásku, pochopení. Rozhodli jsme se, že se nebudeme vlastnit, a uvědomili si, že to, co společnost považuje za ‚lásku‘, je častokrát jen ono vlastnění, žárlivost, závislost, lpění na druhém. To my nechceme. Chceme tu být pro sebe, ale i pro kohokoliv dalšího, chceme se milovat, ale nemít problém milovat kohokoliv jiného,“ napsal před časem písničkář. Byť on stále nenašel novou přítelkyni mimo manželství, Marie si už dopřává dvojnásobné lásky.

Jak upozornil server expres.cz, hudebníkova choť na sociálních sítích vyvěsila snímek s novým partnerem. Existenci nového objevu potvrdila dříve větičkou, že miluje svého manžela i přítele, teprve nyní však odhalila jeho totožnost.

Podle Lebedové spolu oba chlapi vychází skvěle. Zároveň vyvrátila, že by mezi nimi bylo něco víc než jen přátelství, problém by s tím ale údajně vůbec neměla. Svému muži přeje, aby si brzy také někoho našel. Pro teď je Voxel nadále věrný manželským slibům.

VIDEO: Nedvěd přijal bratra a syna zavrhl! A prokletá role Václava Kopty

Video
délka: 02:44.48
Video se připravuje ...

Nedvěd přijal bratra a syna zavrhl! A prokletá role Václava Kopty Barbora Horáková

Fotogalerie
26 fotografií