„Má dnešní výzva zní: Nos oblečení naruby! Fantazii se meze nekladou, hlavně buď kreativní. U toho se vyfoť nebo natoč, přidej to na Instagram, označ můj profil @tomski.chl a profil @blesk.cz. Pak už stačí jen přidat hashtag #bleskchallenge a počkat, jestli vyhraješ,“ vyzývá influencer Tomáš.

Sám se do výzvy zapojil a přímo na ulici si převléknul oblečení naruby, jak můžeš vidět ve videu. „Ty nejzajímavější budu sdílet na svém Instagramu,“ slibuje Chlup, jenž je vlivným ifluencerem – na Instagramu ho sleduje na 1,4 milionu lidí.

Může existovat důvod, že se z nějakého důvodu do této výzvy nemůžete zapojit. „Pak je tady ještě dobroúkol. Najdi strom nebo místo, na který pověsíš něco ze svého šatníku. Co můžeš někomu darovat, kdo to potřebuje víc než ty. Přidej milý vzkaz, co jsi v tom kousku zažil. Věřím, že tento dobrý skutek tě zahřeje u srdce a budeš mít větší radost než obdarovaný,“ dává druhou šanci na zapojení do Blesk Advent Challenge Tomáš Chlup.

Video
Video se připravuje ...

Blesk Challenge 3: Tomáš Chlup David Turek, Elmer Carvalho

Pokud splníte jak výzvu, tak dobroúkol, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. Soutěžní hra Blesku probíhá každý všední den až do 20. prosince a ze všech zúčastněných bude vylosován výherce Iphonu 14. „Každý všední den máš díky tomu hned dvě šance na výhru a zvyšuješ možnost vyhrát hlavní cenu, kterou pak dostaneš do Vánoc,“ dodává Tomski.chl. Kdo bude zítřejším vyzyvatelem, to zjistíš na Blesk.cz

Kompletní pravidla Blesk advent challenge najdete zde!

Fotogalerie
30 fotografií