Jakub Smrek, který svůj youTube kanál založil v roce 2013, kde sdílel zejména šílené různé challenge (úkoly) a pranky (kanadské žertíky), se stal postupem času oblíbeným díky své sportovní vášni – koloběžkám. Důležitý je pro něj, jako pro každého, kdo je pod drobnohledem široké veřejnosti, i jeho vzhled. Například postoupil transplataci vlasů a vybělení chrupu.

„Mám zuby vypraný v Pervolu, takže mám kokainově bílý úsměv,“ smál se pro Blesk. Nové zuby si nechal udělat v Turecku. „Udělali mi kompletně dvacet čtyři zirkonových korunek a jsem mega happy. Teďka se jenom usmívám. Chci bejt hezkej kluk, za dva měsíce odlétám do Kolumbie, tak aby mi to tam slušelo...“ vysvětloval mladý umělec.

Video
Video se připravuje ...

Jakub Freescoot Smrek k nepoznání: Jaké zákroky podstoupil? David Turek, Elmer Carvalho

Freescoot, který se od 2017 se věnuje hudbě – konkrétně rapu (na hudební scéně však používá přezdívku Yakub), trpěl vzdor svému nízkému věku na takzvané kouty.

Vysoké čelo jej však již od února netrápí. „Vzali mi zezadu z hlavy asi tři a půl tisíce štěpů a dali mi je tam, kde jsem měl ty kouty. Je to už osm měsíců a je to super,“ pochvaloval si.

Fotogalerie
30 fotografií