Jakub Smrek, který svůj youTube kanál založil v roce 2013, kde sdílel zejména šílené různé challenge (úkoly) a pranky (kanadské žertíky), se stal postupem času oblíbeným díky své sportovní vášni – koloběžkám. Důležitý je pro něj, jako pro každého, kdo je pod drobnohledem široké veřejnosti, i jeho vzhled. Například postoupil transplataci vlasů a vybělení chrupu.

„Mám zuby vypraný v Pervolu, takže mám kokainově bílý úsměv,“ smál se pro Blesk. Nové zuby si nechal udělat v Turecku. „Udělali mi kompletně dvacet čtyři zirkonových korunek a jsem mega happy. Teďka se jenom usmívám. Chci bejt hezkej kluk, za dva měsíce odlétám do Kolumbie, tak aby mi to tam slušelo...“ vysvětloval mladý umělec.

Video
délka: 01:27.50
Video se připravuje ...

Jakub Freescoot Smrek k nepoznání: Jaké zákroky podstoupil? David Turek, Elmer Carvalho

Freescoot, který se od 2017 se věnuje hudbě – konkrétně rapu (na hudební scéně však používá přezdívku Yakub), trpěl vzdor svému nízkému věku na takzvané kouty.

Vysoké čelo jej však již od února netrápí. „Vzali mi zezadu z hlavy asi tři a půl tisíce štěpů a dali mi je tam, kde jsem měl ty kouty. Je to už osm měsíců a je to super,“ pochvaloval si.

Fotogalerie
30 fotografií