Začalo to soubojem mezi rapperem Rytmusem (45) a dalším hudebníkem Marpem (37). Zápas tehdy přilákal deseti tisíce lidí a zaplnil pražskou O2 arénu. Loni vznikla dokonce organizace Clash of the Stars zaměřená přímo na tento typ zápasů.

Organizátoři mají za sebou zatím první galavečer, nyní se už ale chystají na další. Známe jména, na která se diváci na tomto turnaji mohou těšit! Jakub Smrek (24), známý hlavně jako Freescoot, na svém Instagramu vyzval na zápas Marka Valáška (24) alias Datla, kterého si mnozí stejně jako Freescoota pamatují z Like Housu. Oba si věří na vítězství! „Datel není nejostřejší tužka v penále,“ říká o soupeři Freescoot. „Porazím tě v prvním kole,“ má jasno Datel. Jak to dopadne se dozvíme už zítra večer, kdy bude možné zápas sledovat on-line formou PPV.

VIDEO: Freescoot jde bojovat do klece: Vyhraju!

Video
délka: 03:18.46
Video se připravuje ...

Freescoot jde bojovat do klece: Vyhraju! David Turek, Elmer Carvalho

Program Clash of the Stars začíná v 18:30, turnaj hostí hala Královka v Praze. Kromě devíti MMA zápasů, z nichž jeden tvoří vrchol večera v podobě souboje mezi Markem „Datlem“ Valáškem a Jakubem „Freescootem“ Smrekem, se můžete těšit na kickboxerský i polštářový duel.

Kde sledovat Clash of the Stars v TV?

Clash of the Stars můžete sledovat v rámci PPV od 7,99 EUR. Systém živého streamu je tedy podobný jako u jiných MMA akcí, např. Oktagon či UFC. Šest nejatraktivnějších zápasů můžete sledovat i v rámci textových on-line přenosů na iSport.cz.

VIDEO: Youtuber Datel o zápase Clash of stars: Freescoota porazím v prvním kole! 

Video
délka: 03:26.33
Video se připravuje ...

Youtuber Datel o zápase Clash of stars: Freescoota porazím v prvním kole! David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
20 fotografií