Důvodem může být ekonomická situace lidí v daných regionech nebo strach fanoušků investovat do lístků nemalé peníze, zvlášť když mají informace o tom, že má legendární zpěvák zdravotní problémy. V závěru října byl na operaci s prostatou a na videu se svým bráchou Janem (73) krátce po propuštění z nemocnice, v němž zvou právě na předvánoční turné, působí poněkud nepřítomně.

Startovní koncert v Teplicích zrušili pořadatelé bez náhrady s tím, že mají technické problémy. Teď ruší i Neckářovo vystoupení v Plzni, Liberci a Zlíně. „Koncerty jsou z technických důvodů zrušeny. Vstupenky vracejte v místě zakoupení,“ stojí v oznámení. „Opravdu jde o technické potíže, Vaškovi nic není. Další koncerty proběhnou podle plánu,“ tvrdí jeho bratr Jan Neckář.

Zatímco českobudějovický koncert, který má zpěvák naplánovaný na příští úterý, je skoro vyprodaný, v Jihlavě, kam má dorazit o den později, bylo včera prodaných jen osm řad. Podobná situace je v Hodoníně a dalších městech. Není tak vyloučeno, že se odpískají i další předvánoční zastávky.

Video
Video se připravuje ...

Medailonek: Václav Neckář Videohub

Fotogalerie
31 fotografií