Uteklo to jako voda a Kristýna Hrušínská už vstoupila do 9. měsíce těhotenství. „36. týden“ napsala ke snímku, na němž se nechala zvěčnit s velkým bříškem. Pod srdcem si nosí druhorozené dítě, dosud ale neprozradila jeho pohlaví. 

Její fanoušci ale mají jasno. „Pěkný chlapeček to bude,“ tipuje jedna z jejích sledujících. Pokud by tomu tak skutečně bylo, měli by pánové doma nad Kristýnou pěknou převahu. S manželem Matějem Balcarem už totiž mají pětiletého syna Vojtu. A tomu by se mladší bráška určitě zamlouval.

Vojtíkovi i nám bylo pohlaví miminka jedno,“ řekla Kristýna Blesk.cz s tím, že jméno už vybrané mají. Hrušínskou čeká poslední natáčecí den a pak už bude jen odpočívat. „Teď jsme konečně dokončili malování bytu, takže všechno dávám pomalu do kupy. Ale víceméně máme pro miminko všechno připraveno,“ prozradila nám Hrušínská. 

Termín porodu jí vychází kolem Vánoc, a tak se mnozí vsází, že miminko vykoukne na svět přesně na Štědrý den. „To budou Vánoce, to bude Ježíšek,“ vzkazuje jí sledující Vlastík. Ať už se děťátko narodí kdykoliv, nejkrásnější dáreček pod stromeček to bude určitě. A všichni doma už se na něj velmi těší.  

Video
Video se připravuje ...

Dcera Jana Hrušínského Kristýna se svlékla pro pánský magazín: Rodičům to zatajila Kisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
32 fotografií